Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
Tax Care S.A.

Utwórz powiadomienie
dla tego pracodawcy

Utwórz powiadomienie
dla tego pracodawcy

Grupa Tax Care zajmuje się obsługą księgową małych i średnich przedsiębiorstw. Jest to pierwsza w Polsce ogólnokrajowa sieć księgowych. Poza działalnością typowo księgową Grupa Tax Care oferuje usługi z zakresu doradztwa finansowego, inwestycyjnego oraz doradztwa przy rozpoczęciu i prowadzeniu działalności gospodarczej w jednym miejscu. Spółka funkcjonuje na polskim rynku od 2009 roku. Posiada sieć placówek w całym kraju.

 

Grupa Tax Care proponuje firmom z sektora małych i średnich przedsiębiorstw kompleksowe rozwiązania. Wszyscy klienci są obsługiwani przez zespoły licencjonowanych księgowych, które dają klientowi poczucie bezpieczeństwa i wygody. Poza podstawową działalnością polegającą na prowadzeniu księgowości, obsłudze kadrowej, grupa oferuje także szeroki wachlarz produktów finansowych, które pomagają przedsiębiorcom w rozwoju ich biznesów. Grupa Tax Care pomaga przy założeniu firmy, wypełniając za przyszłego przedsiębiorcę wszelkie niezbędne dokumenty oraz prowadząc finanse firmy w jednym miejscu.

Oferty pracy

Przepraszamy, aktualnie ten pracodawca nie ma ofert pracy w naszym serwisie. Zachęcamy do założenia powiadomienia dla tego pracodawcy - jak tylko pojawią się nowe oferty tej firmy, wyślemy do Ciebie wiadomość mailową

Kontakt

Tax Care S.A.
ul. Domaniewska 39 A
02-672 Warszawa