Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
Tesco Polska Sp. z o.o.

Utwórz powiadomienie
dla tego pracodawcy

Utwórz powiadomienie
dla tego pracodawcy

Tesco jeden z liderów handlu detalicznego i jeden z największych pracodawców w Polsce, gdzie – obecnie zatrudnia blisko 28 000 pracowników. W Polsce Tesco jest obecne od 1995 roku i dziś zarządza 400 sklepami w ponad 200 miastach. Pozytywne przyjęcie ze strony Klientów i nasz sukces na rynku sprawiły, że każdy kolejny sklep otwieramy z równie dużym entuzjazmem, jak pierwszy. Aby zapewnić klientom bezkonkurencyjną ofertę, Tesco stawia na ludzi, którzy:

  • z pasją traktują pracę w handlu
  • starają się zrozumieć potrzeby klientów
  • są energiczni i kreatywni
  • uważają, że praca zespołowa to klucz do sukcesu
  • chcą i potrafią dzielić się wiedzą i doświadczeniem.


Niezależnie od tego, czy podejmiesz pracę w sklepie, centrum dystrybucji czy biurze głównym, na pewno nie zabraknie Ci okazji, aby realizować się zawodowo. 


Struktura naszej firmy obejmuje prawie 700 stanowisk. Pracują u nas kasjerzy, architekci, logistycy, prawnicy, sprzedawcy, technologowie żywności oraz przedstawiciele wielu innych zawodów. 


Szansę na karierę w Tesco mają: absolwenci wyższych uczelni, którzy zdobywając doświadczenie kierownicze chcieliby dynamicznie wkroczyć na rynek pracy, maturzyści, a także specjaliści w wielu różnych dziedzinach. Osoby, które chciałyby zdobyć zupełnie nowe dla nich kwalifikacje również mają taką możliwość – dla ambitnych brak doświadczenia nie musi być przeszkodą. Chętnie zatrudniamy osoby niepełnosprawne. 


Jeśli liczy się dla Ciebie stabilne zatrudnienie w dużej renomowanej firmie, sprawdź, w jakim dziale mógłbyś pracować. Zapoznaj się z charakterem pracy w sklepach różnych formatów, w dystrybucji oraz w biurze głównym – centrali firmy.

Oferty pracy

Przepraszamy, aktualnie ten pracodawca nie ma ofert pracy w naszym serwisie. Zachęcamy do założenia powiadomienia dla tego pracodawcy - jak tylko pojawią się nowe oferty tej firmy, wyślemy do Ciebie wiadomość mailową

Kontakt

Tesco Polska Sp. z o.o.