Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
Thomas

Utwórz powiadomienie
dla tego pracodawcy

Utwórz powiadomienie
dla tego pracodawcy

Dostarczamy naszym Klientom informacji i narzędzi ułatwiających zarządzanie i rozwój firmy. Kluczem do sukcesu jest dokładne poznanie firmy oraz jej potrzeb. Czynimy to nie tylko na początku współpracy, ale również w czasie jej trwania, aby wiedzieć, jakie informacje mogą być na bieżąco potrzebne.

Efektywność to absolutna konieczność w konkurencyjnej gospodarce. Dbamy o nią wspólnie z Klientem, gdyż tylko we współpracy można uzyskać najlepszy efekt. Z doświadczenia wiemy, że najniższa cena nie oznacza najniższych kosztów, podobnie jak bezwarunkowa akceptacja wszelkich oczekiwań jednej ze stron. Naszym zadaniem, jako profesjonalistów, jest pomóc znaleźć właściwą drogę do jej osiągnięcia.

Nic się nie dzieje bez ludzi. Oni są fundamentem każdej organizacji i jej siłą. Działają efektywnie, gdy mają odpowiednie warunki do pracy i rozwoju. Dokładamy starań, aby je zapewnić.

Kariera w Thomas Sp. z o.o.

Nasz zespół jest dynamiczny, podobnie jak czasy i warunki, w których działamy.

Zwykle poszukujemy osób bezpośrednio związanych głównym obszarem naszej działalności – księgowych, ich asystentów, specjalistów ds. kadr i płac, controllerów i analityków finansowych. Jeżeli reprezentujesz tą lub inną specjalność, masz pomysł, których chciałbyś zrealizować i uważasz, że THOMAS jest właściwym miejscem napisz nam o tym! Chętnie spotkamy się, aby porozmawiać o współpracy.

Oferty pracy

Przepraszamy, aktualnie ten pracodawca nie ma ofert pracy w naszym serwisie. Zachęcamy do założenia powiadomienia dla tego pracodawcy - jak tylko pojawią się nowe oferty tej firmy, wyślemy do Ciebie wiadomość mailową

Kontakt

Thomas
ul.Cicha 5
00-353 Warszawa