Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
UCMS Group Poland

Utwórz powiadomienie
dla tego pracodawcy

Utwórz powiadomienie
dla tego pracodawcy

UCMS Group Poland jest jednym z pierwszych profesjonalnych dostawców usług outsourcingowych w Polsce. Rozwijamy branżę Business Process Outsourcing w Polsce i Europie Środkowo - Wschodniej od lat 90tych. Posiadamy biura w Polsce, Rumunii i Rosji oraz na Ukrainie i na Węgrzech. Przez partnerów, obsługujemy klientów w większości europejskich krajów. Świadczymy usługi z zakresu kadr, płac i księgowości. Codziennie wkładamy trud aby być dla naszych klientów synonimem określeń: kompetentny, elastyczny, opiekuńczy oraz personalny.

 

Nasi Klienci

Współpraca z ponad 600 wymagającymi klientami daje nam motywację i energię do rozwijania naszych usług i podążania za ich potrzebami. Mamy doświadczenie w obsłudze zarówno dużych międzynarodowych korporacji, jak i średnich oraz małych przedsiębiorstw działających na rynkach lokalnych.

 

Nasza jakość

Na pierwszym miejscu zawsze stawiamy dobro naszych klientów, co sprawia że dążymy do jak najwyższej jakości naszych usług. Posiadamy certyfikat ISO 9001:2008. Eksperci, specjaliści, doświadczony zespół zarządzający oraz mocne zaplecze finansowe są gwarancją, że zawsze dotrzymujemy naszych obietnic.

 

Wiemy jak wielką odpowiedzialność przekazują nam firmy decydujące się na korzystanie z naszych usług. Szanujemy zaufanie naszych klientów będąc zawsze tam gdzie jesteśmy im potrzebni.

 

Usługi Płacowe:

  • Naliczanie wynagrodzeń i świadczeń pracowniczych z uwzględnieniem potrąceń i składek
  • Bezpośrednie przelewy na rachunki bankowe pracowników, Paski płacowe i RMUA
  • Przygotowanie i wypełnienie deklaracji i raportów
  • Przygotowanie raportów analitycznych
  • Raporty płacowe online dostępne 24h na dobę, 7 dni w tygodniu

 

Administracja Kadrowa:

Wdrażanie i zarządzanie aktami osobowymi, Dbanie o zgodność funkcjonowania firmy z zasadami prawa pracy, Przygotowanie deklaracji dla ZUS i Urzędu Skarbowego, Bezpośrednie wsparcie zespołów HR w prowadzeniu procesów kadrowych.

 

Księgowość:

  • Raporty finansowo – księgowe
  • Deklaracje podatkowe
  • Rachunkowość zarządcza
  • Kontrola księgowa
  • Rejestracja działalności

Oferty pracy

Przepraszamy, aktualnie ten pracodawca nie ma ofert pracy w naszym serwisie. Zachęcamy do założenia powiadomienia dla tego pracodawcy - jak tylko pojawią się nowe oferty tej firmy, wyślemy do Ciebie wiadomość mailową

Kontakt

UCMS Group Poland
Al. Jerozolimskie 178
02-486 Warszawa