Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
Accenture

Dołącz do Accenture Capability Network i stań się częścią nowej generacji konsultingu

W Accenture jesteśmy siecią ekspertów realizującą projekty, których nikt nie jest w stanie zrobić albo nie jest w stanie zrobić równie dobrze. Pracujemy z najnowszymi technologiami i dotykamy najistotniejszych problemów w biznesie. Ciągle podnosimy sobie poprzeczkę.

Jesteśmy i chcemy być w awangardzie transformacji – pomagać firmom stać się bardziej nowoczesnymi i przez to odnosić sukcesy. Gdyby nie nasi ludzie, na pewno by nam się to nie udało.

Accenture Capability Network

Accenture stworzył model doradztwa biznesowego, który zapewnia wyspecjalizowaną wiedzę branżową i funkcjonalną opartą na sieci najważniejszych światowych lokalizacji, aby pomóc klientom w rozwiązywaniu ich najbardziej palących problemów i wykorzystaniu możliwości z większą elastycznoscią i szybkością.

Capability Network w Polsce składa się z ponad 500 konsultantów i uzupełnia nasze krajowe talenty, aby dostarczyć naszym klientom najnowocześniejszą wiedzę i wymierną wartość.

Rozszerzenie sieci Capability Network to wysoce strategiczna inicjatywa mająca na celu odkrycie na nowo zarządzania i budowania przewagi konkurencyjnej w skali globalnej.

Zespół Capability Network charakteryzuje się przede wszystkim: umiejętnościami – specjalistycznym, eksperckim poziomem w kluczowych branżach czy funkcjach, mobilnością – możliwość podróżowania i pracy w całej Europie i poza nią oraz znajomością dodatkowych języków europejskich, np. niemiecki, francuski czy włoski.

Rozpocznij u nas karierę

Przed zakończeniem studiów musisz podjąć ważną decyzję – co dalej? Jest to idealny moment, by rozpocząć przygodę z Accenture.

Mamy projekty, do których możesz dołączyć i od samego początku pracować dla największych i najbardziej rozpoznawalnych firm. Chociaż wewnątrz firmy przy Twoim nazwisku będzie dopisek „internship”, będziesz traktowany jak pełnoprawny pracownik i ważny członek zespołu.

W Accenture już na samym starcie doświadczysz czegoś nowego. Tu zdobędziesz wiedzę i umiejętności, które zostaną z Tobą na lata. 

Dowiedz się więcej: 

www.accenture.com

www.careers.accenture.com

LinkedIn

Facebook

Działy prowadzące rekrutację: 

Strategy, Technology, Consulting, Digital, Operations.

Preferowane kierunki studiów: 

preferujemy kierunki ścisłe, np.: Informatyka lub Matematyka oraz ekonomiczne, np. Zarządzanie, Ekonomia, Ekonometria i Metody ilościowe.

Pożądane języki obce: 

przede wszystkim angielski, dodatkowo każdy inny jest atutem.

Benefity dla pracowników:

prywatna opieka medyczna, szkolenia, karta sportowa, program kafeteryjny, ubezpieczenia na życie.

Adres siedziby firmy:

ul. Sienna 39, Warszawa

Lokalizacje: 

  • Warszawa
  • Łódź
  • Katowice
  • Kraków 
  • Wrocław 
  • w dziale Capability Network – cały świat