Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
Alior Bank

Dołącz do Alior Banku i stań się częścią innowacyjnej bankowości!

Alior Bank to ogólnopolski bank uniwersalny i jedna z najbardziej nowoczesnych i innowacyjnych instytucji finansowych w Polsce. To miejsce dla ludzi, którzy mają pomysły i odwagę biznesową, by wyznaczać nowe standardy bankowości.

Wyróżnia nas niezwykła kultura organizacyjna, bezpośrednia komunikacja i dynamika działania. Czy jesteś doświadczonym specjalistą, czy dopiero rozpoczynasz swoją karierę, w Alior Banku dostaniesz przestrzeń do eksperymentów i w krótkim czasie zobaczysz efekty swojej pracy.

W Alior Banku odkryjesz w sobie talenty, z których jeszcze nie zdajesz sobie sprawy i przekonasz się, że możesz więcej, niż myślisz.

Jak wygląda rekrutacja

  • Przygotuj CV i nie zapomnij o uwzględnieniu klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych!
  • Wyszukaj informacje na temat Banku oraz stanowiska, na które aplikujesz, i przygotuj się do rozmowy.
  • Przygotuj się na kilka pytań badających Twoje kompetencje i doświadczenie zawodowe – przeczytaj swoje CV, przypomnij sobie, jaka była Twoja rola i osiągnięcia w poszczególnych miejscach zatrudnienia, czego Cię to nauczyło.
  • Nie bój się zadawać pytań - przed rozmową spisz wszystkie nurtujące Cię kwestie.

ETAP 1 Selekcja aplikacji przez dział HR

Analizujemy Twój profil zawodowy w odniesieniu do proponowanego stanowiska. Pomagają nam w tym przede wszystkim formularze zgłoszeniowe, które wypełniasz przed wysłaniem swojego CV.

ETAP 2 Pierwsza rozmowa rekrutacyjna z osobą z działu HR

Realizowana jest telefonicznie, poprzez wideokonferencje lub bezpośrednio w biurze, a służy ocenie Twojej motywacji i predyspozycji do pracy na danym stanowisku. Ty za to możesz zadać pytania o kulturę organizacji lub możliwości rozwoju na danym stanowisku.

ETAP 3 Spotkanie z przyszłym przełożonym

Odbywa się w biurze i ma na celu weryfikację wiedzy i doświadczenia potrzebnego na danym stanowisku. Dla Ciebie to czas, aby dopytać o specyfikę pracy, obowiązki oraz szczegółowe wymagania merytoryczne na danym stanowisku.

ETAP 4 Finalna decyzja

Osoba z działu HR do dwóch tygodni po spotkaniu kontaktuje się z Tobą w celu przekazania naszej decyzji rekrutacyjnej i poznania Twojej opinii na temat procesu rekrutacji.

ETAP 5 Witamy w Alior Banku

Po przedstawieniu oferty zatrudnienia wybranym kandydatom, uzgodnieniu i zaakceptowaniu warunków, dostajesz informacje na temat rozpoczęcia pracy w Alior Banku. Już od pierwszego dnia uczestniczysz w szkoleniach wprowadzających i masz możliwość poznania nowych współpracowników.

Nasze projekty strategiczne

Pozyskiwanie i obsługa klientów, sprzedaż produktów bankowych, dostęp do nowoczesnych technologii i innowacyjnych systemów, niespotykana dynamika pracy – to codzienność w strategicznych projektach współpracy Alior Banku między innymi z T-Mobile. Sprawdź, na czym polega ta praca i dołącz do któregoś z nich! Szukamy nie tylko osób posiadających doświadczenie w obszarze bankowości lub sprzedaży, lecz także młodych kandydatów, którzy wchodzą dopiero na rynek pracy i są zainteresowani światem finansów. Pracując w ramach któregoś z naszych projektów możesz doskonalić swój warsztat lub uczyć się od podstaw profesjonalnej rozmowy handlowej.

Dowiedz się więcej:

www.aliorbank.pl/kariera

www.t-mobilebankowe.pl/kariera

www.goldenline.pl/firma/alior-bank

Facebook

Możliwości pracy obejmują m.in.:

  • IT,
  • Contact Center,
  • Sieć Sprzedaży,
  • Centralę (m.in. Biuro Maklerskie, Operacje bankowe, Rachunkowość i finanse, Audyt i controlling, Zarządzanie ryzykiem).

Lokalizacje:

  • biura centrali: Warszawa, Kraków, Gdańsk,
  • oddziały w całej Polsce.