Temat tygodnia
Zobacz, co oznaczają pojęcia: białe, niebieskie, zielone czy różowe kołnierzyki.
Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
Kariera w Finansach i Bankowości 2017/2018
Alior Bank

 

Odkryjesz w sobie talenty, z których jeszcze nie zdajesz sobie sprawy i przekonasz się, że możesz więcej, niż myślisz.

 

Alior Bank to ogólnopolski bank uniwersalny i jedna z najbardziej nowoczesnych i innowacyjnych instytucji finansowych w Polsce. To miejsce dla ludzi, którzy mają pomysły i odwagę biznesową, by wyznaczać standardy bankowości.

Wśród instytucji finansowych wyróżnia nas innowacyjność oraz dynamika działania. Nie jesteśmy typową korporacją, bo wszystkie decyzje biznesowe podejmowane są w Polsce i na co dzień wdrażamy rozwiązania, które sami wypracowaliśmy. Szeroki zakres oferty produktowej zapewnia różnorodne możliwości rozwoju i wchodzenia w nowe role dla specjalistów z wielu dziedzin biznesu i o różnorodnych profilach wykształcenia. Łączy nas samodzielność, odpowiedzialność za własną pracę, otwartość na wiele zaskakujących sytuacji i myślenie w kategoriach skutecznych biznesowo rozwiązań. Dzięki temu mamy realne możliwości wpływu na działa-nie Alior Banku.

Niezależnie od tego czy jesteś doświadczonym specjalistą, czy dopiero rozpoczynasz swoją karierę zawodową, w Alior Banku dostaniesz przestrzeń do eksperymentów i w krótkim czasie zobaczysz efekty swojej pracy. Dzięki temu odkryjesz w sobie talenty, z których jeszcze nie zdajesz sobie sprawy i przekonasz się, że możesz więcej, niż myślisz.

Biura Centrali zlokalizowane są w Warszawie, Krakowie oraz Gdańsku, a możliwości pracy obejmują m.in.: Contact Centre (Infolinia, Dział Utrzymania Klienta, Telemarketing), IT/ Rozwój Oprogramowania, Biuro Maklerskie, Rachunkowość i Finanse, Windykacja, Audyt i Controlling, Operacje Bankowe, Zarządzanie Ryzykiem.

W ogólnopolskiej sieci oddziałów zatrudniamy bankierów specjalizujących się w sprzedaży produktów kredytowych, depozytowych, inwestycyjnych i hipotecznych dla klientów indywidualnych i biznesowych.

T-Mobile Usługi Bankowe dostarczane przez Alior Bank to najbardziej innowacyjny, kompleksowy projekt współpracy banku i firmy telekomunikacyjnej w całej Europie. W wyniku strategicznego partnerstwa T-Mobile i Alior Banku powstała bankowość nowej generacji. Placówki T-Mobile Usługi Bankowe mieszczą się w salonach T-Mobile na terenie całej Polski.

 

Trzy proste kroki do pracy w Alior Banku:

1. Zgłaszasz się w odpowiedzi na wybrane ogłoszenie lub przesyłasz swoje CV na adres: rekrutacja@alior.pl. My analizujemy Twój profil zawodowy w odniesieniu do wymagań stanowiska.

2. Zapraszamy Cię na rozmowę kwalifikacyjną z rekruterem: przez telefon, Skype lub na spotkanie w naszym biurze. Oceniamy Twoją motywację, predyspozycje interpersonalne oraz umiejętności zawodowe.

3. Zapraszamy Cię na spotkanie z potencjalnym przełożonym. Na wybranych stanowiskach możliwe są dodatkowe testy merytoryczne.

Preferowane kierunki studiów:

Wykształcenie wyższe (dowolny kierunek studiów) lub w trakcie studiów.

 

Lokalizacje: Gdańsk, Kraków, Warszawa oraz oddziały w całej Polsce

 

Benefity dla pracowników:

» Karta MultiSport

» Prywatna opieka medyczna

» Programy zniżkowe i lojalnościowe

» Konkursy wewnętrzne z atrakcyjnymi nagrodami

 

ALIOR BANK

ul. Łopuszańska 38D

02-232 Warszawa

rekrutacja@alior.pl

 

Dowiedz się więcej:

www.kariera.aliorbank.pl

www.t-mobilebankowe.pl/kariera

www.facebook.com/AliorBankSA

www.goldenline.pl/firma/alior-bank