Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
BNP Paribas Securities Services

Praca zmieniającego się świata.

BNP Paribas Securities Services Poland to część grupy BNP Paribas specjalizująca się w obsłudze operacji na papierach wartościowych i funduszach inwestycyjnych dla inwestorów instytucjonalnych oraz instytucji finansowych. Działamy w 34 krajach na pięciu kontynentach. Jesteśmy jednym z pięciu największych banków powierniczych na świecie.

Czym się zajmujemy?

Prowadzeniem rachunków oraz obsługą papierów wartościowych, usługami księgowymi dla funduszy, obliczaniem i potwierdzaniem wartości aktywów oraz rozliczaniem kapitału i gotówki. Weryfikujemy zgodność operacji z polityką inwestycyjną oraz obsługujemy polecenia kupna i sprzedaży jednostek funduszy.

Staże i praktyki

Interesujesz się rynkami kapitałowymi? Chcesz zdobyć doświadczenie w branży finansowej? Czekamy na Ciebie!

Zacznij z nami!

Rekrutujemy przez cały rok – swoją przygodę z nami możesz zacząć zarówno w wakacje, jak i w trakcie semestru. Doceniamy Twoją pracę, więc już na początku oferujemy Ci płatny staż z atrakcyjnym wynagrodzeniem w oparciu o umowę zlecenia. Mamy Ci wiele do pokazania i od początku stawiamy przed Tobą ambitne wyzwania, dlatego mile widziana będzie dyspozycyjność na poziomie około 25 godzin tygodniowo. Pamiętaj, że dla nas liczysz się Ty – elastyczny czas pracy to podstawa!

Co będziesz u nas robić?

Nie będziesz mieć czasu na nudę. Już od pierwszego dnia staniesz się integralną częścią zespołu, wykonując te same zadania, co Twoi bardziej doświadczeni koledzy i koleżanki. W naszych departamentach poznasz od środka zagadnienia związane z operacjami finansowymi i rynkami kapitałowymi. Pamiętaj, że najlepszym stażystom oferujemy umowę o pracę.

Z uczelni prosto na staż!

Zastanawiasz się, jakie studia wybrać? Finanse i Rachunkowość to dobry trop! Właśnie taki kierunek objęliśmy patronatem merytorycznym na Akademii Leona Koźmińskiego. W jego ramach powstał nasz autorski przedmiot: Inwestycje i Operacje na Funduszach. Na najlepszych studentów czekają praktyki!

Dowiedz się więcej:

www.joinbnpparibas.pl

Facebook

LinkedIn

YouTube

Plany rekrutacyjne 2018/2019:

  • Praca – ok. 200 nowych stanowisk rocznie.
  • Praktyki i staże – ok. 50 płatnych staży rocznie.

Działy prowadzące rekrutację:

Fund Accounting, Fund Dealing Services, Private Equity & Real Estate, Middle Office Derivatives, Depositary and Fiduciary Services, Fund Data Administration, Transfer Agent, Investment Reporting and Performance i wiele innych.

Preferowane kierunki studiów:

Finanse i rachunkowość, metody ilościowe w ekonomii, ekonomia, zarządzanie, informatyka, ekonometria, matematyka stosowana, filologie.

Benefity dla pracowników:

Karta lunchowa, platforma kafeteryjna, karta MultiSport, ubezpieczenie na życie, prywatna opieka medyczna, bogata oferta szkoleniowa, wyjazdy integracyjne, zajęcia sportowe, owoce w biurze.

Adres:

ul. Wronia 31, Warszawa

Kontakt w sprawach rekrutacyjnych:

Tel. +48 22 386 19 19
recruitment.poland@bnpparibas.com