Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
Capgemini Polska

Kim jesteśmy?

Capgemini to światowy lider we wdrażaniu cyfrowych innowacji dla biznesu, rozwiązaniach z zastosowaniem automatyzacji i robotyzacji, sztucznej inteligencji, transferu danych i procesów w chmurze. Firma działa w 40 krajach na całym świecie, a w Polsce od 1996 roku.

Capgemini od kilku lat otrzymuje certyfikat Top Employers Polska za wyróżniającą się kulturę pracy, możliwościciągłego podnoszenia kwalifikacji oraz za odpowiednią strategię zarządzania talentami.

Kogo szukamy?

Posiadamy wiele ofert dla doświadczonych specjalistów, którzy mogą rozwijać się we wszystkich obszarach biznesu takich jak finanse i księgowość, usługi wsparcia i transformacji infrastruktury IT, wielojęzyczna obsługa klienta, kontrola zarządzania, dział zakupów czy HR.

Proces rekrutacji składa się z 4 etapów:

  • Aplikacja online,
  • Rozmowa telefoniczna z rekruterem,
  • Testy językowe,
  • Rozmowa z Managerem zespołu.

Rozpocznij u nas karierę!

Pracujemy w wielu językach świata (języki angielski, francuski, niemiecki, hiszpański czy szwedzki nie są nam obce!).

Dostarczamy usługi biznesowe dla globalnych marek, co umożliwia znalezienie swojej dziedziny eksperckiej. Nasi profesjonaliści mają duży wpływ na kształt projektów.

Cenimy dobrą atmosferę w pracy. Dbamy również o rozwój osobisty, oferując liczne szkolenia, także online. Posiadamy świetne programy CSR i wolontariat pracowniczy.

Dowiedz się więcej: 

capgemini.com/pl-pl/

Facebook

Instagram

LinkedIn

Adres: 

CAPGEMINI POLSKA SP. Z O.O.
ul. Żwirki i Wigury 16a, Warszawa