Temat tygodnia
Zobaczcie, jakie metody stosują pracodawcy, żeby wyłowić największe talenty.
Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
Citi Solutions Center Poland

What Progress Will You Make?

Citi to znacznie więcej niż globalna firma świadcząca usługi finansowe. Jesteśmy motorem postępu obsługującym 200 milionów klientów w ponad 160 krajach. Wspieramy klientów indywidualnych, korporacyjnych, rządowych i instytucjonalnych. Nasi klienci wybierają nas ze względu na globalny zasięg, stabilną pozycję rynkową, relacje z klientami w danym kraju oraz zakres oferowanych rozwiązań. W Polsce działamy w ramach dwóch podmiotów prawnych: Citibank Europe plc i Citi Handlowy.

Kogo szukamy?

Szukamy studentów studiów licencjackich lub magisterskich oraz absolwentów, którzy chcą zyskać profesjonalne doświadczenie i rozwinąć posiadane umiejętności poprzez udział w jednym z naszych programów: 

Studenci – studiujesz i chcesz zdobyć doświadczenie zawodowe? Skorzystaj z Programu Praktyk Letnich. Program rozpoczyna się w lipcu i trwa 2,5 miesiąca. Jest on skierowany do studentów po 2 roku studiów licencjackich lub magisterskich. Na aplikacje czekamy od marca.

Absolwenci – szukasz ambitnych projektów, możliwości sprawdzenia się w różnych działach i rolach, mentoringu oraz współpracy w międzynarodowym środowisku? Sprawdź nasze programy rozwojowe w następujących obszarach (większość aplikacji otwiera się w listopadzie):

 • Bankowość Detaliczna – to m.in. udział w projektach związanych z nowoczesnymi rozwiązaniami bankowości mobilnej dla klientów indywidualnych.
 • Bankowość Transakcyjna – program rozwojowy umożliwia realizację projektów związanych z innowacyjnymi produktami i usługami dla międzynarodowych korporacji, instytucji finansowych i organizacji sektora publicznego.
 • Bankowość Korporacyjna – skupia się na budowaniu relacji z klientami z segmentu największych przedsiębiorstw w celu dostarczenia rozwiązań z zakresu rynków kapitałowych, kredytów, zarządzania środkami finansowymi, finansowania handlu i wymiany walut.
 • IT – wspiera infrastrukturę technologiczną Citi na całym świecie, zapewnia bezpieczeństwo transakcji oraz pracuje nad technologicznymi rozwiązaniami dla bankowości cyfrowej.
 • Operacje dla klientów instytucjonalnych – w świecie finansów, gdzie szybkość, dokładność i bezpieczeństwo jest kluczowe dla klientów, działy operacyjne zapewniają pełne wsparcie na najwyższym poziomie.

Oprócz powyższych programów oferujemy również stanowiska specjalistyczne. Bądź na bieżąco i zapisz się do naszego Newslettera, aby otrzymywać informacje o wydarzeniach i ofertach pracy w Citi – www.citi.me/2y6KaM6

Proces rekrutacyjny: 

 1. Aplikacja online;
 2. Rozmowa telefoniczna;
 3. Spotkanie rekrutacyjne lub Assessment Centre;
 4. Decyzja.

Rozpocznij u nas karierę:

Zapewniamy międzynarodowe i różnorodne środowisko pracy, możliwości rozwoju w Polsce i innych oddziałach Citi na świecie.

Dowiedz się więcej:

www.karierawciti.pl

Kontakt w sprawie rekrutacji: 

student@citi.com

kariera@citi.com

Języki obce: 

 • angielski. 

Benefity dla pracowników:

 • prywatna opieka medyczna,
 • ubezpieczenia,
 • pracowniczy program emerytalny,
 • świadczenia socjalne,
 • produkty bankowe,
 • pakiet sportowy (Multisport). 

Lokalizacje:

Warszawa, Olsztyn

Adres:

Citibank Europe plc
ul. Prosta 36, Warszawa

Citi Handlowy
ul. Senatorska 16, Warszawa