Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
Credit Agricole Bank Polska S.A.

Od wielu lat z sukcesem budujemy pozycję Banku uniwersalnego, rozwijając nowe linie biznesowe. Jesteśmy doceniani za wysokie standardy obsługi, profesjonalne produkty oraz etykę prowadzenia biznesu. Stoi za nami ponad sto lat tradycji Grupy Credit Agricole. Nasz Bank to dobre miejsce do rozwoju zarówno dla tych, którzy stawiają swoje pierwsze kroki w karierze zawodowej, jak i tych, którzy mają już doświadczenie. W naszej pracy kierujemy się takimi zasadami jak wiarygodność, profesjonalizm, przyjazność i dostępność.

Dlaczego my?

Nasz Bank to przede wszystkim różnorodność:

  • Obszarów działalności, departamentów, zespołów – u nas możesz rozwinąć skrzydła w IT, HR, marketingu, audycie, ryzyku, windykacji, obsłudze klienta, administracji, compliance i innych;
  • Wyzwań, jakie przed Tobą stawiamy – zadania, spotkania, projekty, prezentacje, tabele, szkolenia, konferencje – coś dla humanistów i ścisłych umysłów;
  • Ludzi – u nas pracują różne pokolenia, każdy z nich ma inne doświadczenie zawodowe i życiowe, pochodzimy z różnych regionów, a dzięki współpracy i pasji do dzielenia się wiedzą osiągamy wspólne cele. Dzięki programowi Dzielmy się wiedzą wymieniamy się doświadczeniem i praktyczną wiedzą z naszych obszarów.

Kogo szukamy? Szukamy osób, które chcą realizować swoje pomysły, rozwijać się oraz stawiać czoła wyzwaniom. W ciągu roku prowadzimy wiele rekrutacji do różnych obszarów w zależności od potrzeb.

Nasz Bank to dobre miejsce do rozwoju zarówno dla tych, którzy stawiają pierwsze kroki w karierze zawodowej, jak i dla tych, którzy maja już doświadczenie. Dla studentów mamy dedykowany program rozwojowy Career Ahead oraz staże i praktyki.

Dowiedz się więcej:

LinkedIn

Facebook

www.credit-agricole.pl/kariera

Adres:

CREDIT AGRICOLE BANK POLSKA

Pl. Orląt Lwowskich

53-605 Wrocław

kariera@credit-agricole.pl