Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
Franklin Templeton Investments Poland

More Than Finance

Franklin Templeton Investments to wiodąca globalna organizacja zarządzająca inwestycjami od ponad 65 lat, której najważniejszym zasobem są pracownicy. Zatrudniamy ponad 9 tys. pracowników w 35 krajach na całym świecie na potrzeby obsługi ponad 240 produktów finansowych, co pozwala nam oferować wyjątkowo szeroką gamę różnorodnych możliwości rozwoju zawodowego. Nasze korporacyjne wartości odzwierciedlają to, co najlepsze w naszych pracownikach. Koncentrujemy się na spełnianiu potrzeb klientów, budowaniu relacji, osiąganiu wysokiej jakości wyników i uczciwości w działaniu. Staramy się także zapewniać naszym pracownikom równowagę pomiędzy pracą a życiem prywatnym.

Nasza działalność w Polsce

Jesteśmy obecni na polskim rynku od niemal 20 lat, czyli od otwarcia naszego oddziału w Warszawie pełniącego funkcję biura regionalnego na Europę Środkowo-Wschodnią. W Polsce mamy trzy oddziały w dwóch miastach: w Warszawie i w Poznaniu.

Kogo szukamy

Poszukujemy pracowników z dobrą znajomością języka angielskiego chętnych do rozpoczęcia lub kontynuowania swojej kariery zawodowej w środowisku międzynarodowym.

Działamy w wielu obszarach biznesowych, dlatego oferujemy stanowiska dla kandydatów z różnorodnym doświadczeniem, nie tylko w obszarze finansowym.

Zapraszamy do aplikowania osoby, które ukończyły różne kierunki studiów. Oferujemy zarówno staże dla studentów, pracę dla absolwentów, jak i stanowiska specjalistyczne, eksperckie oraz liderskie dla osób z doświadczeniem.

Bardzo dobrze odnajdą się u nas osoby, które lubią pracę w środowisku międzynarodowym, chętnie budują relacje z innymi członkami zespołu, szybko się uczą, są samodzielne i nastawione na długofalową współpracę z firmą.

Jesteśmy globalną firmą, zatem każdy ma możliwość na co dzień rozmawiać z kolegami i koleżankami z całego świata, co umożliwia poznawanie innych kultur oraz dzielenie się wiedzą.

Możliwości rozwoju

Rozwój osobisty i zawodowy ma dla nas kluczowe znaczenie, ponieważ wierzymy, że umacnia on naszą firmę i pomaga naszym pracownikom sprostać każdemu wyzwaniu. Jesteśmy zwolennikami nauki poprzez praktyczne doświadczenie, dzielenie się wiedzą oraz stwarzanie pracownikom możliwości nawiązywania kontaktów, budowania relacji oraz pozyskiwania informacji zwrotnej z różnych źródeł.

Nasi pracownicy korzystają z rozwiązań z zakresu nauczania ustrukturalizowanego na potrzeby rozwoju ogólnych i indywidualnych kompetencji w formie zarówno programów internetowych, jak i programów prowadzonych przez trenerów.

Dowiedz się więcej:

www.franklintempletoncareers.com

Działy prowadzące rekrutację:

Franklin Templeton Services – Fund Operations, Global Marketing Services, Project Management Office, US and International Transfer Agency, Franklin Templeton Technology, Global Product Strategy, Finance.

Benefity dla pracowników:

 • Ubezpieczenie medyczne,
 • Ubezpieczenie grupowe,
 • Karta Multisport,
 • Program Employee Assistance,
 • Siłownia w biurze,
 • Imprezy integracyjne,
 • Katalog szkoleń wewnętrznych,
 • Program inwestycji pracowniczych.

Lokalizacje:

 • Poznań,
 • Warszawa.

Adres:

FRANKLIN TEMPLETON INVESTMENTS POLAND SP. Z O.O.

 • Plac Andersa 3, Poznań
 • uI. Abpa. Baraniaka 6, Poznań

FRANKLIN TEMPLETON ASSET MANA GEMENT TFI S.A.

 • Rondo ONZ 1, p. 26; Warszawa