Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
Genpact

Witamy w Erze Innowacyjności! Stosujemy zaawansowane technologie i analityczne narzędzia w celu wprowadzania cyfrowych transformacji na dużą skalę.
Transformacja jest tutaj!

Jesteśmy globalną, profesjonalną firmą usługową, która sprawia, że transformacja biznesu staje się realna. Wprowadzamy cyfrowe innowacje i inteligentne operacje dla naszych klientów. Kieruje nas doświadczenie w prowadzeniu tysięcy procesów dla setek firm z listy Global Fortune 500.

Od Nowego Jorku po New Delhi poprzez ponad 20 krajów, Genpact posiada kompleksową wiedzę, aby połączyć każdy fakt, ponownie stworzyć każdy proces i zaproponować nowe, bardziej innowacyjne sposoby działania firm.

Naszym celem jest upewnienie się, że mamy odpowiednich ludzi, którzy dostarczą to, co obiecamy. Osoby, które myślą kreatywnie i rozwiązują problemy, opierając się na danych i analizach. Ludzie, których pasją są operacje, skupiają się na szczegółach i prowadzą do zmian poprzez ciekawość, zdecydowanie i odwagę we wszystkim, co robią - na fundamencie niezmiennej integralnosci i uczciwości.

Jesteśmy Genpact. Transformacja jest tu.
Dołącz do nas i stań się częścią naszej ekscytującej podróży!

Genpact jest pracodawcą dającym równe szanse. Rozważa kandydatów na wszystkie dostępne stanowiska bez względu na rasę, kolor skóry, religię lub przekonania, płeć, wiek, pochodzenie narodowe, obywatelstwo, stan cywilny, status wojskowy, informację genetyczną, orientację seksualną, tożsamość płciową, niepełnosprawność fizyczną lub umysłową czy jakąkolwiek inną cechę chronioną poprzez obowiązujące przepisy.

Genpact angażuje się w tworzenie dynamicznego środowiska pracy, które ceni różnorodność i integrację, szacunek i integralność, koncentrację na kliencie i innowacyjność.

Procedura rekrutacji w Genpact składa się z 4 etapów:

rozmowa wstępna, test językowy, rozmowa z Działem Rekrutacji, rozmowa z Managerem.

Test językowy składa się z 15-minutowej rozmowy telefonicznej (przykładowe pytania o hobby lub czas wolny). Poziom trudności waha się od łatwego do umiarkowanego w celu sprawdzenia słownictwa, płynności i łatwości wypowiedzi na tematy codzienne. Podsumowując, tylko ci kandydaci, którzy przejdą test językowy i rozmowę wstępną, zakwalifikują się do następnej rundy.

Dowiedz się więcej:

Facebook

LinkedIn

Instagram

Rekrutujemy do działów:

  • Zarządzanie zamówieniami,
  • Finanse i Rachunkowość ze znajomością różnych języków obcych.

Preferowany profil kandydata:

  • Absolwent szkoły wyższej (min. studia licencjackie),
  • Znajomość języka na poziomie min. B2+.

Pożądane umiejętności:

  • Dobre umiejętności komunikacyjne,
  • Podstawowe umiejętności z zakresu finansów/rachunkowości albo zarządzania zamówieniami,
  • Wcześniejsze doświadczenie w firmie międzynarodowej.

Adres:

  • Kraków: ul. Opolska 112, O3 Business Park, Bud. B
  • Lublin: ul. Witosa 16-18, Zana Center