Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
Goldman Sachs

Make things possible

Goldman Sachs jest światowym liderem w zakresie bankowości inwestycyjnej, papierów wartościowych i zarządzania inwestycjami. Oferuje szeroką gamę usług finansowych skierowanych do rozbudowanej i zróżnicowanej bazy klientów, która obejmuje korporacje, instytucje finansowe, rządy i osoby prywatne.

Jako firma o zasięgu globalnym zatrudniamy ludzi pochodzących z całego świata, reprezentujących różne narodowości, ścieżki edukacji oraz doświadczenia. Jesteśmy otwarci na ich perspektywy, energię, innowacyjne pomysły i gotowość do uczenia się oraz dzielenia się swoją wiedzą z innymi.

W Goldman Sachs Twoje umiejętności i doświadczenie otworzą przed naszymi klientami mnóstwo nowych możliwości. Od najnowszego IPO oraz analizy rynku, aż po inwestycję w czystą energię i infrastrukturę - każdy zespół ma swój wkład w innowacje, które napędzają postęp na świecie.

Będziesz pracować wśród ekspertów, ludzi myślących strategicznie na wszystkich poziomach, co pozwoli Ci zdobyć praktyczne doświadczenie, jakiego nie uzyskasz nigdzie indziej.

Wykorzystaj swoją szansę i miej wpływ na branżę, twórz rynki i wspieraj lokalną społeczność!

Rozpocznij u nas karierę

Oferujemy najlepsze w swojej klasie programy szkoleń i doradztwa na każdym etapie Twojej kariery oraz bardzo konkurencyjne wynagrodzenie i ofertę świadczeń.

 • Program New Analyst:
  Praca na pełen etat dla studentów i absolwentów posiadających minimalne doświadczenie zawodowe, którzy mogą rozpocząć pracę stałą w 2019 roku.
 • Program Summer Analyst:
  Dziesięciotygodniowy program stażowy odbywający się latem, przeznaczony dla studentów kończących studia w 2020 r.
 • Program Off Cycle:
  Roczny staż w niepełnym wymiarze czasu pracy, przeznaczony dla studentów studiów magisterskich kończących studia w 2020 roku.

Jak aplikować

Odwiedź stronę goldmansachs.com/careers i aplikuj w sekcji Students and Graduates - podaj stanowisko, dział oraz lokalizację w swojej aplikacji.

Dowiedz się więcej:

recruitment-poland@gs.com

goldmansachs.com/careers/blog

LinkedIn

Twitter

YouTube

Rekrutujemy do działów:

 • Finance,
 • Human Capital Management,
 • Legal,
 • Operations,
 • Risk,
 • Engineering.

Adres:

Goldman Sachs
Plac Europejski 1, Warszawa