Temat tygodnia
Zobacz, co oznaczają pojęcia: białe, niebieskie, zielone czy różowe kołnierzyki.
Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
Kariera w Finansach i Bankowości 2017/2018
HEINEKEN Kraków

O NAS

HEINEKEN jest dumną, niezależną firmą piwowarską operującą na całym świecie, której priorytetem jest stałe zaskakiwanie konsumentów markami i produktami. Marka, nosząca nazwisko założyciela – Heineken®, jest dziś najcenniejszą międzynarodową marką w sektorze piw premium.

HEINEKEN jest obecny w ponad 70 krajach, posiada ponad 160 browarów, a w naszym portfolio znajduje się ponad 250 marek.

W HEINEKEN Kraków tworzymy grupę ponad 900 profesjonalistów reprezentujących 29 narodowości, obsługujemy 26 spółek operacyjnych w 25 językach. Dołącz do nas, jeśli chcesz mieć wpływ na funkcjonowanie globalnej firmy piwowarskiej znanej na całym świecie.

 

KOGO SZUKAMY?

Profesjonalistów oraz absolwentów w obszarze finansów i księgowości zainteresowanych rozwojem w:

  • Record to Report (środki trwałe, księgowość podatkowa, księga główna)
  • Order to Cash (alokacja wpływów, wystawianie faktur, kontrola ryzyka kredytowego, rozliczanie wpływów i rozwiązywanie sporów)
  • Purchase to Pay (przetwarzanie faktur, zapytania, płatności)
  • Business Performance Management (zarządzanie procesami biznesowymi, które obejmują zakres standardowej sprawozdawczości zarządczej na wszystkich poziomach w spółkach operacyjnych HEINEKEN)
  • Accounting, Reporing & Consolidation (konsolidacja i raportowanie na poziomie regionalnym oraz globalnym).

 

CO OFERUJEMY?

Pracę w zgranym zespole i przyjaznej atmosferze. Jedną z naszych wartości jest radość życia, którą każdy z nas odnajduje w innych aktywnościach. U nas możesz dołączyć do zespołu piłki nożnej, siatkówki, klubu narciarskiego, turnieju squasha, zajęć relaksacyjnych i klubu biegowego.

Możliwości rozwoju kariery w Polsce i za granicą oraz dostęp do szerokiej gamy szkoleń, w tym dofinansowanie nauki języków obcych.

Pakiet benefitów: kompleksową opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie, system My Benefit oferujący m.in. szeroki wybór aktywności i wydarzeń kulturalnych, świeże owoce w środy, bar na 9. piętrze naszego biura gotowy na networking w piątki!