Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
HEINEKEN Kraków

HEINEKEN to firma o bogatej historii, którą zapoczątkował 150 lat temu Gerard Heineken, budując swój pierwszy browar w Amsterdamie. Dzisiaj jesteśmy obecni w ponad 70 krajach, a nasze portfolio obejmuje przeszło 300 marek piw i cydrów. Dołącz do nas, jeżeli chcesz mieć realny wpływ na funkcjonowanie globalnej marki rozpoznawalnej na całym świecie!

Jak stać się jednym z nas?

Do naszego krakowskiego biura poszukujemy profesjonalistów oraz absolwentów w obszarze finansów, raportowania i księgowości sprawnie posługujących się językami obcymi.

Proces rekrutacyjny:

  1. Wejdź na stronę www.jobs.krakow.heineken.com, wypełnij formularz i załącz CV.
  2. Jeśli spełniasz wymagania formalne - skontaktuje się z Tobą nasz dział HR, by umówić wstępną rozmowę telefoniczną.
  3. Po przejściu tego etapu dostaniesz zadania rekrutacyjne związane ze stanowiskiem, na które aplikujesz.
  4. Następnie zaprosimy Cię do naszego biura na spotkanie z rekruterem oraz Twoim przyszłym przełożonym.
  5. Jeśli rozmowa okaże się sukcesem, z przyjemnością zaprosimy Cię do naszego zespołu.

Co oferujemy?

Dajemy Ci możliwość rozwoju w międzynarodowym środowisku (nasi koledzy pochodzą z ponad 30 różnych krajów). Dołączając do naszego krakowskiego zespołu, otrzymasz szansę zdobycia szerokich kompetencji w obszarze Finansów i Księgowości oraz wsparcie w zdobyciu prestiżowych certyfikatów takich jak CIMA i ACCA. W pracy cenimy dobre relacje, otwartość i zaangażowanie. Wspólnie świętujemy nasze sukcesy, posiadamy też bogatą ofertę wydarzeń dla naszych pracowników. W ramach inicjatywy Dr Heineken troszczymy się również o ich zdrowie i dobrą kondycję. Jeśli będziesz chciał rozwinąć swoją karierę zawodową w innych oddziałach HEINEKEN – pomożemy Ci w tym!

Dowiedz się więcej:

Strona www

Wyślij e-mail

Facebook

Adres:

HEINEKEN
ul. Opolska 100, Kraków