Temat tygodnia
Zobacz, co oznaczają pojęcia: białe, niebieskie, zielone czy różowe kołnierzyki.
Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
Kariera w Finansach i Bankowości 2017/2018
Hempel Paints (Poland)

Jesteśmy jednym z największych na świecie dostawców farb. Obecnie firma zatrudnia około 6000 pracowników, prowadzi działalność w ponad 80 krajach oraz dostarcza sprawdzone rozwiązania malarskie w ramach segmentu lądowego, dekoracyjnego, morskiego, kontenerowego oraz jachtowego – to czyni ją globalną potęgą w przemyśle lakierów i farb. Sto lat nieszablonowego, nowatorskiego myślenia naszych pracowników pośród międzynarodowych teamów pozwoliło nam zostać ekspertem w tej dziedzinie i wszystko wskazuje na to, że nic nie jest w stanie zatrzymać naszego dynamicznego rozwoju.

 

DLACZEGO WARTO PRACOWAĆ W NASZEJ FIRMIE?

Wyobraź sobie miejsce, do którego przychodzisz, bo chcesz, a nie dlatego, że musisz. Gdzie szef nie jest po prostu szefem, ale liderem, który codziennie inspiruje Ciebie i Twój zespół do działania, wspierając tym samym równowagę pomiędzy życiem zawodowym i prywatnym. Miejsce, w którym masz realną szansę na sukces, już na samym początku swojej kariery zawodowej.

To miejsce to Hempel.

 

KOGO SZUKAMY?

Kreatywni i zaangażowani w działalność firmy pracownicy mają ogromny wpływ na sukcesy naszego przedsiębiorstwa oraz przyszłość firmy. Właśnie dlatego poszukujemy osób o różnorodnym wykształceniu i doświadczeniu zawodowym. Do pracy w firmie Hempel zatrudniamy ludzi, z którymi będziemy wspólnie budować sukces naszego przedsiębiorstwa - ludzi, którzy są otwarci, z pasją wykonują powierzone im zadania, pragną nie tylko rozwijać swoją wiedzę, ale również są w stanie przekazać ją innym.

 

Do naszego biura w Gdańsku prowadzimy rekrutację do działów:

Shared Service Centre. Obsługujemy obecnie 29 Spółek naszej firmy w Europie, Azji i Ameryce Północnej. Jest to niewielki, 47-osobowy zespół, w którym każdy uczestniczy w pełnym procesie księgowym.

IT. Główny zakres obowiązków zespołu IT obejmuje wsparcie użytkowników w EMEA i Ameryce, administrację platformy serwerowej oraz rozwój oprogramowania.