Temat tygodnia
Zobaczcie, jaki udział mają kobiety we wdrażaniu innowacji już dziś, a co może być melodią przyszłości.
Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
Idea Getin Leasing

Idea Getin Leasing (IGL) to czołowa firma leasingowa w Polsce i jeden z największych pracodawców w branży. Spółka zatrudnia blisko 1300 osób w całym kraju. Jest liderem finansowania pojazdów dla firm, ekspertem finansowania maszyn i urządzeń oraz laureatem wielu nagród, jak np. Marka Godna Zaufania, Firma Przyjazna Klientowi, Najlepszy Partner w Biznesie.

Prowadzimy projekty rekrutacyjne w obszarze sieci sprzedaży, koncentrując się na pozyskaniu doradców ds. leasingu, koordynatorów linii biznesowych oraz specjalistów wsparcia sprzedaży. Spółka zaprasza do współpracy także osoby z doświadczeniem w obsłudze klienta, HR, księgowości i finansach, zarządzaniu ryzykiem i analizie kredytowej, monitoringu i windykacji, a także specjalistów w zakresie IT, prawa, administracji i marketingu.

Wartości

Proponujemy stabilne i atrakcyjne warunki zatrudnienia, szereg benefitów pozapłacowych i programów dla pracowników. Tworzymy atmosferę partnerstwa z możliwością realizacji ambitnych projektów i ciągłego poszerzania kompetencji. Od kandydatów oczekujemy nie tylko specjalistycznej wiedzy, ale i kompetencji miękkich – otwartości, optymizmu, pozytywnej energii, motywacji i zaangażowania. Stawiamy na ludzi przedsiębiorczych, których cechuje samodzielność, rzetelność i profesjonalizm w działaniu, umiejętność pracy zespołowej i budowania pozytywnych relacji.

Proces rekrutacyjny

Proces rekrutacyjny IGL to 5 etapów, na które składają się: analiza przesłanych dokumentów, rozmowa telefoniczna ze specjalistą ds. rekrutacji, bezpośrednia rozmowa z potencjalnym przełożonym, test wiedzy i kompetencji oraz finalna rozmowa na temat warunków zatrudnienia. Od początku 2018 roku przeprowadziliśmy ok. 250 projektów rekrutacyjnych, zarówno w Centrali Spółki we Wrocławiu, jak również w oddziałach w całej Polsce.

Dowiedz się więcej:

rekrutacja@ideagetin.pl

www.ideagetinleasing.pl

Facebook

LinkedIn

Adres:

IDEA GETIN LEASING S.A.
ul. Strzegomska 42b, Wrocław