Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
IKEA Business Service Center

IKEA to nie tylko meble

Group Shared Services (GSS) to globalna organizacja wchodząca w skład Grupy IKEA, świadcząca usługi z zakresu finansów i HR dla innych organizacji IKEA z całego świata. Swoje usługi GSS świadczy poprzez 3 centra serwisowe, zlokalizowane w Poznaniu, Szanghaju i Baltimore.

IKEA Business Service Center (IKEA BSC) prowadzi usługi finansowo- kadrowe dla spółek IKEA z całej Europy. Nasz dział Usług Finansowych odpowiada za zadania z zakresu rozliczania zobowiązań, księgi głównej, administracji baz danych, wsparcia biznesu i rozliczania podróży służbowych. Do działu Usług HR należą natomiast zadania z zakresu kalkulacji wynagrodzeń, administracji personalnej i obsługi systemów HR.

Świadcząc nasze usługi, wspieramy działalność handlową IKEA w różnych krajach, gdyż efektywność operacyjna firmy pozwala skoncentrować się na tym, co najważniejsze – czyli na spotkaniu z klientem. Dziś w Poznaniu zatrudniamy już prawie 500 pracowników.

Praca w IKEA Business Service Center

W IKEA stworzyliśmy warunki pracy i rozwoju zawodowego dla osób o różnym wykształceniu, płci, narodowości, pochodzeniu etnicznym, możliwościach fizycznych, poglądach na życie i świat oraz w każdym wieku. Wspieramy różnorodność i czerpiemy z niej naszą siłę. W zależności od stanowiska znajdą u nas zatrudnienie i rozwiną się zarówno osoby posiadające doświadczenie zawodowe, jak i studenci oraz absolwenci szkół na różnych etapach kształcenia.

Oferujemy pracę w pełnym wymiarze godzin oraz na część etatu, dbając o zadowolenie naszych pracowników z wykonywanej pracy i nie zapominając o ich życiu prywatnym. Zależy nam na tym, ponieważ zgodnie z wizją IKEA każdy z nas pragnie tworzyć lepsze warunki życia na co dzień dla wielu ludzi. Silne wartości, które łączą nas ze sobą i nieskończone możliwości sprawiają, że IKEA jest wyjątkową firmą.

Jak zaaplikować?

Odwiedź naszą stronę: twojastronapracy.ikea.pl

Damy Ci możliwość wysłania zgłoszenia takiego, jakie chcesz. Możesz napisać o sobie tyle, ile chcesz – i w taki sposób, w jaki chcesz. Możesz też przesłać nam film, zdjęcia i inne pliki. Potem spotkamy się i porozmawiamy.

Czy zgłoszenie wysyła się na konkretne stanowisko pracy?

Niekoniecznie. Na podstawie Twojego zgłoszenia i rozmowy dopasujemy stanowisko pracy specjalnie dla Ciebie. Jeżeli masz pomysł na to, gdzie podobałoby Ci się najbardziej – chętnie się o tym dowiemy. Nadal dostępny jest też tradycyjny sposób rekrutowania – oparty na ogłoszeniach o wolnych stanowiskach. Chcemy dać Ci możliwość wyboru między nowym a starym sposobem. Wybierz sposób i aplikuj #poTwojemu!

Dowiedz się więcej

Facebook

Facebook - praca w IKEA

LinkedIn

Pożądane języki obce:

angielski, niemiecki, hiszpański, portugalski, francuski, holenderski, włoski, czeski, węgierski, słowacki, rosyjski, norweski, szwedzki, duński, fiński.

Działy prowadzące rekrutację:

  • Dział Zobowiązań,
  • Dział Rozliczania Kosztów Podróży Pracowniczych,
  • Dział Wsparcia Biznesowego,
  • Dział Księgi Głównej,
  • Dział Kadr i Płac,
  • Dział Wsparcia i Administracji Systemami HR.

Adres:

ul. Szwedzka 6a, Poznań