Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
mBank S.A.

Zarezerwuj swój bilet do kariery!

Byliśmy pierwszym w pełni internetowym bankiem w Polsce, a dziś wyznaczamy kierunek rozwoju bankowości mobilnej i online. Dzięki czemu jesteśmy synonimem innowacyjnych rozwiązań w bankowości. Jesteśmy jedną z najsilniejszych i najszybciej rozwijających się marek finansowych w Polsce, od 1992 r. notowaną na warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych. Obecnie obsługujemy ponad 5 milionów klientów w Polsce, Czechach i na Słowacji.

Kogo szukamy?

Wyróżniają nas ludzie. Ale nie są to wyłącznie doświadczeni eksperci. Do naszego zespołu mogą dołączyć też pełni entuzjazmu studenci i absolwenci, którzy chcą się rozwijać razem z nami. Jedną z możliwości jest rozpoczęcie kariery od praktyk lub programu stażowego. To idealny start – szansa na poznanie nas i przekonanie się, jaka praca najbardziej Ci odpowiada.

Dowiedz się więcej i aplikuj na bankowetalenty.pl

W trakcie stażu poznasz pracę wielu departamentów. Różnią się one nie tylko zakresem obowiązków, lecz także sposobem organizacji pracy. Dlatego ważne jest dla nas:

 • Twoje pozytywne nastawienie,
 • wcześniejsze doświadczenia we współpracy przy różnych projektach,
 • elastyczność i chęć do nauki nowych rzeczy,
 • oraz umiejętność podsumowywania i wyciągania wniosków.

Proces rekrutacji:

Wybierz odpowiednią dla Ciebie ścieżkę stażową. Wypełnij formularz aplikacyjny zamieszczony na stronie bankowetalenty.pl. Wybrane osoby zaprosimy na rozmowę. Niektóre sprawdzimy w praktyce.

Program praktyk

Do udziału w Programie Rozwoju Młodych Talentów zapraszamy studentów i absolwentów, którzy uzyskali dyplom maksymalnie 2 lata wcześniej. Program praktyk to doskonała okazja na zdobycie pierwszych doświadczeń zawodowych. Natomiast udział w stażu daje możliwość bezpośredniego poznania wielu obszarów mBanku. Podczas jego trwania stażysta będzie miał możliwość pracy w różnych departamentach banku.

Na program praktyk można aplikować przez cały rok, wysyłając swoje CV w odpowiedzi na poszczególne oferty. Natomiast rekrutacja na staż rozpoczyna się w październiku każdego roku, a sam program w głównej mierze realizowany jest od stycznia. Blisko 70% praktykantów i stażystów otrzymuje propozycje pracy w banku.

Dowiedz się więcej:

bankowetalenty@mbank.pl

www.mbank.pl/kariera

www.pracujebolubie.pl/mbank

www.bankowetalenty.pl

LinkedIn

Facebook

Planowane praktyki i staże w latach 2018/2019:

 • staże: 20
 • praktyki: ok. 80

Czas trwania:

 • Staż: 6-12 miesięcy
 • Praktyki: 3-12 miesięcy

Poszukujemy absolwentów kierunków:

Finanse i rachunkowość, Ekonomia, Zarządzanie, Informatyka i Ekonometria, Metody ilościowe w ekonomii i systemy informacyjne, Bankowość, Analizy danych, Marketing bądź pokrewne.

Adres siedziby:

ul. Senatorska 18, Warszawa

Lokalizacje:

 • Warszawa,
 • Łódź,
 • inne duże miasta w Polsce,