Temat tygodnia
Zobacz, co oznaczają pojęcia: białe, niebieskie, zielone czy różowe kołnierzyki.
Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
Kariera w Finansach i Bankowości 2017/2018
METRO SERVICES PL

 

Obudź swoją ciekawość!

 

Metro Services to centrum usług wspólnych, zlokalizowane w pięknym  mieście – Szczecinie. Jesteśmy nowoczesnym centrum finansowo-księgowym, świadczącym usługi m.in. w obszarach księgi głównej, środków trwałych, należności. Działamy od 2012 roku i jak dotąd zatrudniliśmy już ponad 220 pracowników!

Kogo szukamy? Poszukujemy osób, które chcą spróbować swoich sił w księgowości i tych, które już mają w niej doświadczenie. Osób, które nie boją się zadawać trudnych pytań i szukać nowych rozwiązań, nawet przy bardziej złożonych procesach. Stawiamy na ludzi obdarzonych wrodzoną ciekawością i zdolnościami analitycznymi. Zapewniamy szeroki wachlarz szkoleń z księgowości, kompetencji miękkich, oraz oprogramowania jak SAP czy MS Excel. Dodatkowo można także uczestniczyć w kursach językowych, odbywających się w siedzibie naszej firmy.

Oferujemy pracę w pełnym lub niepełnym wymiarze (co najmniej ½ etatu). Ponadto, co roku w lecie zapraszamy do współpracy stażystów w ramach 3-miesięcznych praktyk, po których najlepsi mają możliwość stałego zatrudnienia. Co przygotowaliśmy dla naszych pracowników? Możliwość wykorzystywania języków obcych w kontaktach ze współpracownikami i klientami! Do you speak English? Sprichst du Deutch? Tи говорить по-українськи? Zatrudniamy obecnie pracowników z 8  krajów europejskich oraz  współpracujemy z klientami z ponad 20 krajów w Europie i Azji!

Doceniamy innowacyjne pomysły, jak również solidnie wykonaną pracę. Na naszych pracowników czeka wiele benefitów i przyjemności – jak integracje firmowe i zespołowe, prywatna opieka medyczna, a ponieważ lubimy oglądać filmy, jesienią można skorzystać z biletów do kina i/lub teatrów. A co jeszcze? Zapraszamy do rekrutacji, wówczas dowiesz się więcej.

Rozpocznij z nami współpracę,  zdobywaj interesujące doświadczenie, ucząc się przy tym od najlepszych! Więcej informacji o naszej firmie i grupie znajdziesz na naszej stronie internetowej oraz profilu FB – Metro Services PL.

Plany rekrutacyjne 2017/2018:

Planujemy zatrudnić dodatkowo ponad 50 osób – zarówno Accountantów, jak i Junior Accountantów.

 

Działy prowadzące rekrutację:

Księga Główna (GA), Środki Trwałe (FA), Należności (AR)

 

Preferowane kierunki studiów:

Mile widziane wykształcenie kierunkowe – średnie (np. technik rachunkowości, technik ekonomista) lub wyższe (np. Finanse i rachunkowość, Ekonomia)

 

Lokalizacja: Szczecin

 

Benefity dla pracowników:

» Możliwość pracy w niepełnym wymiarze czasu

» Kursy i szkolenia językowe

» Imprezy integracyjne

» Atrakcyjne wynagrodzenie

» Praca w międzynarodowych zespołach (anglojęzycznych)

 

METRO SERVICES PL SP. Z O.O.

ul. Ku Słońcu 67

71-041 Szczecin

 

Dowiedz się więcej

www.metro-services.pl