Temat tygodnia
Zobacz, co oznaczają pojęcia: białe, niebieskie, zielone czy różowe kołnierzyki.
Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
Kariera w Finansach i Bankowości 2017/2018
Metsä Group

Fińska firma Metsä Group jest prekursorem bioekonomii – wykorzystuje drewno pozyskiwane z odnawialnych lasów północnych, zarządzanych w sposób zrównoważony. Metsä Group specjalizuje się w zróżnicowanych produktach z drewna oraz usługach związanych z lasami. Produkty takie jak Mola, Lambi, Serla oraz Tento są dostępne na polskim rynku.

Metsä Group Services to Centrum Usług Wspólnych. Na trójmiejskim rynku jesteśmy od 2012 roku. W naszej codziennej pracy zajmujemy się procesami finansowymi i księgowymi dla wszystkich spółek Grupy. Wewnątrz firmy komunikujemy się w języku angielskim. Ponadto mamy dział Obsługi Klienta, w którym pracują osoby władające takimi językami jak: fiński, szwedzki, niemiecki, francuski czy słowacki. Angażujemy się w rozwijanie kompetencji pracowników. Nowoczesna i otwarta kultura zarządzania jest dla nas bardzo ważna.

 

KOGO SZUKAMY

Poszukujemy studentów ostatnich lat studiów związanych z finansami, księgowością oraz ekonomią, absolwentów tych kierunków, a także specjalistów w dziedzinie finansów międzynarodowych. Osób potrafiących pracować w zespole, a także terminowo. Niezbędna jest znajomość języka angielskiego, zaś dodatkowym atutem będzie posługiwanie się językiem obcym takim jak: fiński, szwedzki czy niemiecki. Jeżeli jesteś gotowy na wyzwania i wejście do młodego, pełnego energii zespołu, aplikuj do nas!

 

CO OFERUJEMY

Pracę w pozytywnej atmosferze sprzyjającej rozwojowi kompetencji i umiejętności oraz w dynamicznie rozwijającej się firmie o zasięgu i prestiżu międzynarodowym. Wsparcie doświadczonych kolegów oraz pakiet benefitów, Mother Room, zajęcia fitness oraz inne aktywności sportowe. Dodatkowo każdy z naszych pracowników ma możliwość podnoszenia swoich kompetencji dzięki licznym szkoleniom w Metsä Academy.

 

DO JAKICH DZIAŁÓW MOŻNA APLIKOWAĆ

Prowadzimy rekrutację na staże oraz stanowiska młodszego księgowego w działach: Account Receivable, Account Payable, General Ledger, Customer Contact.

Aplikować na stanowiska można poprzez formularz aplikacyjny znajdujący się na stronie www.metsagroup.com w zakładce Careers.