Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
Societe Generale

Societe Generale S.A. Oddział w Polsce, należący do międzynarodowej grupy finansowej Societe Generale, jest jednym z najdłużej działających banków zagranicznych na polskim rynku. Swoją działalność w segmencie bankowości korporacyjnej i inwestycyjnej rozpoczął w 1992 roku, szybko stając się czołowym partnerem dla przedsiębiorstw, instytucji finansowych i sektora publicznego. Dwustuosobowy zespół przygotowuje zindywidualizowane rozwiązania finansowe, opierając się na międzynarodowym doświadczeniu w obszarach bankowości inwestycyjnej, finansowania i rynków kapitałowych.

Kogo szukamy?

Poszukujemy komunikatywnych studentów ostatnich lat studiów kierunków ekonomiczno-finansowych, którzy są dyspozycyjni w wymiarze min. 30 godzin tygodniowo, a także absolwentów, którzy chcą rozpocząć z nami swoją karierę zawodową. Wymagana jest bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie. Znajomość języka francuskiego będzie dodatkowym atutem. Poszukujemy kandydatów potrafiących myśleć analitycznie i wykazujących się dobrą znajomością MS Office (Power- Point, Word, Excel).

Co oferujemy?

Dołączając do zespołu Societe Generale, zyskasz pracę w międzynarodowej organizacji, w dynamicznym i profesjonalnym środowisku. Zapewniamy przyjazną atmosferę w pracy, równowagę między życiem zawodowym i prywatnym oraz liczne inicjatywy sportowe, prozdrowotne i integracyjne. Oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie oraz zatrudnienie na podstawie umowy stażowej lub umowy o pracę. Oferty pracy i staży pojawiają się przez cały rok, zgodnie z bieżącymi potrzebami biznesowymi. Stawiasz na rozwój w międzynarodowej instytucji? Interesujesz się bankowością inwestycyjną, finansowaniem lub rynkami kapitałowymi? Pragniesz zdobyć doświadczenie w branży finansowej?

Aplikuj – czekamy właśnie na Ciebie!

Dowiedz się więcej:

hr.polska@sgcib.com

www.sgcib.pl

LinkedIn

Adres:

SOCIETE GENERALE S.A. ODDZIAŁ W POLSCE
ul. Marszałkowska 111, Warszawa