Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
ZF European Shared Services Center

ZF Europejskie Centrum Obsługi Finansowej
ZF European Shared Services Center

Kim jesteśmy?

Firma ZF Group jest globalnym liderem w technologiach napędu, podwozia jak również aktywnych i pasywnych systemów bezpieczeństwa. W maju 2015 roku korporacja włączyła w swoje struktury TRW Automotive. Połączone firmy w tym momencie zatrudniają ponad 146 tysięcy pracowników w 230 lokalizacjach w 40 krajach świata.

ZF Europejskie Centrum Obsługi Finansowej / ZF European Shared Services Center (ESSC) zlokalizowane jest w Częstochowie. Prowadzi obsługę procesów finansowo-księgowych europejskich fabryk firmy ZF, które znajdują się m.in. w Niemczech, Wielkiej Brytanii, Francji, Hiszpanii, Portugalii, Włoszech, Czechach i Słowacji. Zakres działalności to m.in. Accounts Payable, Accounts Receivable, General Ledger, Fixed Assets, Master Data, Travel & Expenses, Purchase Order Maintenance, Payroll.

Co nas wyróżnia?

Świadczymy usługi na wysokim poziomie poprzez standaryzację procesów, użycie najlepszych praktyk i nowoczesnych technik informatycznych. Współpraca z europejskimi zakładami wymaga od naszych pracowników bardzo dobrej znajomości języków obcych i zrozumienia różnic międzykulturowych.

Nowa inwestycja

W związku z dynamicznym rozwojem oraz rozszerzaniem działalności ZF w Polsce, rozpoczęto budowę nowego obiektu, który zostanie oddany do użytku w 2019 roku. Nowa inwestycja pozwoli na stworzenie ponad 200 miejsc pracy w ciągu następnych kilku lat – głównie dla pracowników z obszaru finansów i księgowości.

Rozpocznij u nas karierę

Poszukujemy osób, które chcą rozwijać się w obszarze księgowości korporacyjnej. Zdolności analityczne i znajomość języków obcych to kluczowe dla nas kompetencje. Rekrutujemy zarówno osoby z doświadczeniem w księgowości, jak i absolwentów oraz studentów kierunków takich jak: rachunkowość, finanse, matematyka, ekonomia, filologia i inne.

Studencie!

Organizujemy również praktyki, podczas których studenci mają możliwość zdobyć doświadczenie i uczyć się pod okiem ekspertów. Praktyki w ESSC cieszą się zainteresowaniem nie tylko studentów z Częstochowy, ale także szkół wyższych z innych regionów. Oferujemy możliwość ułożenia elastycznego harmonogramu praktyk, które można u nas odbywać przez cały rok.

Dowiedz się więcej:

www.zf.com

Kontakt z działem rekrutacji:

Justyna.gadzinska@zf.com
Tel. (34) 34 34 882

Benefity:

  • Pełne przeszkolenie i wsparcie na stanowisku pracy,
  • Przyjazna atmosfera w pracy i kultura wzajemnego wsparcia,
  • Szeroki pakiet szkoleń (językowe, z Excela, certyfikowany kurs z rachunkowości),
  • Prywatna opieka medyczna,
  • Pakiet kafeteryjny MyBenefit,
  • Pakiet socjalny, system zniżek na towary i usługi.

Adres:

ZF EUROPEJSKIE CENTRUM OBSŁUGI FINANSOWEJ
ul. Legionów 63, Częstochowa