Temat tygodnia
Sprawdźcie, ile wynoszą zarobki w 2019 r. w Krakowie, Wrocławiu i Warszawie.
Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
Wydarzenie archiwalne
28 czerwca
do 29 czerwca
2016
Miasto: Katowice
Organizator: Association of Business Service Leaders

7. Konferencja ABSL

Typ wydarzenia: Seminaria i konferencje

Z przyjemnością informujemy, że 7. Konferencja ABSL odbędzie się w dniach 28-29 czerwca bieżącego roku, a jej gospodarzem są Katowice.  Najważniejszemu spotkaniu sektora usług dla biznesu w tym roku przyświeca hasło "Transforming ourselves. Changing the world". Wybór miasta, które ugości około 1000 liderów branży, nie jest w tym kontekście przypadkowy.

Association of Business Service Leaders rokrocznie gromadzi przedstawicieli branży, tworząc wyjątkową platformę networkingową dla wymiany wiedzy i doświadczeń sektora usług dla biznesu. Polscy i globalni managerowie wysokiego szczebla, wraz z przedstawicielami rządu i samorządów, w tym roku spotkają się, by nawiązać dyskusję wokół zagadnień związanych ze zmianą - w samym sektorze, jak i otoczeniu makroekonomicznym. 
 

Lokalizacją 7. edycji prestiżowego wydarzenia staną się Katowice. Konferencja ABSL, wraz z towarzyszącymi jej wydarzeniami w postaci sesji plenarnych, będzie dobrą okazją do poznania miasta coraz chętniej wybieranego przez inwestorów. Przygotowywane przez ekspertów ABSL raporty rokrocznie wykazują, że centra usług dla biznesu zlokalizowane w Aglomeracji Katowickiej systematycznie zwiększają zatrudnienie, charakteryzując się zróżnicowaną strukturą branżową firm, dla których realizują procesy biznesowe. Rozwój Katowic, z miasta kojarzonego w przeszłości niemal wyłącznie z przemysłem, w jeden z najważniejszych ośrodków usług biznesowych w kraju, stanie się klamrą łączącą czerwcowe rozmowy o transformacji i pozytywnych przemianach.