Temat tygodnia
Zobacz, jak posiadanie certyfikatów może wpłynąć na wynagrodzenie.
Partner serwisu
Rozwiń

Uporządkuj swoją karierę na wiosnę!
Aplikuj na programy stażowe w Credit Suisse

Uporządkuj swoją karierę na wiosnę!
Aplikuj na programy stażowe w Credit Suisse

Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
Partner serwisu
Rozwiń

Uporządkuj swoją karierę na wiosnę!
Aplikuj na programy stażowe w Credit Suisse

Wydarzenie archiwalne
5 maja
2016
Miasto: Warszawa
Organizator: Advent Group

Access MBA Tour (maj 2016)

Typ wydarzenia: Seminaria i konferencje

Access MBA Tour, światowy lider w organizacji wydarzeń w zakresie edukacji biznesowej, powraca do Warszawy 5 maja do Regent Warsaw Hotel.

Access MBA ma na celu zbliżenie do siebie kadr biznesowych i elitarnych programów MBA z całego świata poprzez spersonalizowane spotkania indywidualne kandydatów z przedstawicielami szkół.

Spotkania indywidualne pozwolą specjalistom biznesowym wybrać program MBA odpowiadający ich kwalifikacjom i oczekiwaniom. Każdy kandydat na studia MBA przechodzi proces selekcji i dopasowywania przeprowadzany przez ekspertów od edukacji biznesowej. Zakwalifikowani uczestnicy otrzymują następnie dostosowany plan wydarzenia, uwzględniający serię 25-minutowych spotkań z osobami odpowiedzialnymi za nabór. 

W wydarzeniu biorą udział najlepsze szkoły biznesowe z Europy i Ameryki Północnej, a także prestiżowe organizacje lokalne. Kandydaci spotkają się z przedstawicielami szkół, takich jak Bentley University, IESE Global Executive MBA, ESADE EMBA i wielu innych. 

W spotkaniu będzie uczestniczyć do 80 zakwalifikowanych kandydatów na MBA z Warszawy i innych regionów kraju. Wydarzenie jest częścią jesiennego Access MBA Tour z udziałem 125 międzynarodowych szkół biznesowych, w ramach której Access MBA odwiedza 34 miasta na całym świecie.  Oprócz spotkań prywatnych, indywidualnych, kandydaci mogą uzyskać wsparcie w przygotowaniu do MBA, informacje na temat GMAT i stypendiów, poznać proces rekrutacji MBA i wziąć udział w panelach dyskusyjnych z przedstawicielami i absolwentami szkół. 

Rejestracja na wydarzenie
Aby zakwalifikować się na spotkania indywidualne, kandydaci muszą zarejestrować się na stronie www.accessmba.com z odpowiednim wyprzedzeniem (przynajmniej na 5 dni przed wydarzeniem). Rejestracja online jest bezpłatna.

Podobne wydarzenia

Absolvent Talent Days Kraków
Kraków 20 marca
20 marca Kraków
Ogranizator Absolvent.pl
XX Inżynierskie Targi Pracy
Kraków 21 marca
21 marca Kraków
Ogranizator Stowarzyszenie Studentów BEST AGH Kraków