Temat tygodnia
Zobaczcie, jak pokolenie Z widzi siebie w roli księgowych i jakie ma oczekiwania.
Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
Wydarzenie archiwalne
5 maja
2016
Miasto: Warszawa
Organizator: Advent Group

Access MBA Tour (maj 2016)

Typ wydarzenia: Seminaria i konferencje

Access MBA Tour, światowy lider w organizacji wydarzeń w zakresie edukacji biznesowej, powraca do Warszawy 5 maja do Regent Warsaw Hotel.

Access MBA ma na celu zbliżenie do siebie kadr biznesowych i elitarnych programów MBA z całego świata poprzez spersonalizowane spotkania indywidualne kandydatów z przedstawicielami szkół.

Spotkania indywidualne pozwolą specjalistom biznesowym wybrać program MBA odpowiadający ich kwalifikacjom i oczekiwaniom. Każdy kandydat na studia MBA przechodzi proces selekcji i dopasowywania przeprowadzany przez ekspertów od edukacji biznesowej. Zakwalifikowani uczestnicy otrzymują następnie dostosowany plan wydarzenia, uwzględniający serię 25-minutowych spotkań z osobami odpowiedzialnymi za nabór. 

W wydarzeniu biorą udział najlepsze szkoły biznesowe z Europy i Ameryki Północnej, a także prestiżowe organizacje lokalne. Kandydaci spotkają się z przedstawicielami szkół, takich jak Bentley University, IESE Global Executive MBA, ESADE EMBA i wielu innych. 

W spotkaniu będzie uczestniczyć do 80 zakwalifikowanych kandydatów na MBA z Warszawy i innych regionów kraju. Wydarzenie jest częścią jesiennego Access MBA Tour z udziałem 125 międzynarodowych szkół biznesowych, w ramach której Access MBA odwiedza 34 miasta na całym świecie.  Oprócz spotkań prywatnych, indywidualnych, kandydaci mogą uzyskać wsparcie w przygotowaniu do MBA, informacje na temat GMAT i stypendiów, poznać proces rekrutacji MBA i wziąć udział w panelach dyskusyjnych z przedstawicielami i absolwentami szkół. 

Rejestracja na wydarzenie
Aby zakwalifikować się na spotkania indywidualne, kandydaci muszą zarejestrować się na stronie www.accessmba.com z odpowiednim wyprzedzeniem (przynajmniej na 5 dni przed wydarzeniem). Rejestracja online jest bezpłatna.