Temat tygodnia
Zobaczcie, jak pokolenie Z widzi siebie w roli księgowych i jakie ma oczekiwania.
Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
Wydarzenie archiwalne
11 grudnia
2013
Miasto: Warszawa
Organizator: Business Media Solutions

Audyt wewnętrzny w praktyce. II edycja

Typ wydarzenia: Seminaria i konferencje
Już po raz drugi firma Business Media Solutions umożliwia dołączenie do wspólnego dialogu praktyków i profesjonalistów. Celem spotkania jest wymiana doświadczeń oraz wspólne wypracowanie najlepszych rozwiązań.

Zapraszamy Państwa bardzo serdecznie do udziału w II edycji spotkania "Audyt wewnętrzny w praktyce", która odbędzie się  11 grudnia 2013 roku w warszawskim hotelu Sheraton.

Audyt wewnętrzny w przedsiębiorstwie to obszar bezwzględnie wymagający poszerzania wiedzy i doświadczeń. Obracając się przez kilka lat w organizacji z limitowanym dostępem do informacji, konsultacji praktycznych z zewnątrz tworzą się w sposób naturalny ograniczenia w rozwoju nowoczesnego, a także świeżego spojrzenia na wykonywaną pracę codzienną. 

Podczas spotkania poruszymy następujące zagadnienia:
  • Audytor Wewnętrzny – zawód czy zadanie?
  • Komunikacja audytowa w organizacji
  • Od audytora do lidera zmiany
  • Audyt w czasach kryzysu – co się zmieniło?
  • KPI stosowane w Audycie w praktyce
Kameralna atmosfera, spotkanie w grupie praktyków bez presji czasu oraz obowiązków służbowych to gwarancja skuteczności spotkania oraz gwarancja jakości warsztatu. Warto zainwestować w spotkanie, które może bardzo szybko przynieść zysk. Nasze spotkania rozpoznawalne są na Polskim rynku dzięki unikatowej platformie wymiany doświadczeń umożliwiającej  poszerzenie relacji biznesowych, umocnienie wizerunku firmy, jak i pogłębienie swojej wiedzy. Potwierdzić to mogą nasi uczestnicy, którzy biorą udział w cyklicznie w każdej edycji organizowanych przez BMS Polska spotkań. Zachęcam do odwiedzenia naszej strony www.bmspolska.pl oraz zakładki "Referencje". 

Jeżeli chcą Państwo uzyskać dokładne informacje na temat programu spotkania proszę wysłać zapytanie na adres: info@bmspolska.pl lub zadzwonić pod numer 22 412 50 62.