Temat tygodnia
Sprawdźcie, ile wynoszą zarobki w 2019 r. w Krakowie, Wrocławiu i Warszawie.
Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
Wydarzenie archiwalne
27 stycznia
2016
Miasto: Wrocław
Organizator: Polski Instytut Rozwoju Biznesu

Bezpieczeństwo danych i zasobów firmy (styczeń 2016)

Typ wydarzenia: Seminaria i konferencje

Każdego roku zagrożenie kradzieżą danych wzrasta. Stosowanie specjalistycznych rozwiązań jest dla firm technologicznym obowiązkiem. Czy Twoja firma jest chroniona należycie? Czym może grozić niedostateczne zabezpieczenie zasobów firmowych? Jak się bronić przed zagrożeniem?
    

Chcąc uświadomić kadrę zarządzającą o ciągle zmieniającym się podejściu do zapewniania bezpieczeństwa firmy Polski Instytut Rozwoju Biznesu organizuje konferencję Bezpieczeństwo danych i zasobów firmy.

W imieniu organizatora zapraszamy do udziału w dyskusji na temat zagrożeń i dostępnych rozwiązań skutecznej ochrony, która odbędzie się już 27 stycznia we Wrocławiu.

Wykłady poprowadzą:

  • Krzysztof Cudak, IT Security Manager, ING Services Polska: "Jak mieć pewność, iż dział IT Security spełnia swoje zadania w organizacji"
  • Bartosz Pudo, Prawnik, Kancelaria Ślązak, Zapiór i Wspólnicy: "Rola Administratora Bezpieczeństwa Informacji (ABI) w procesie przetwarzania danych osobowych."
  • Mateusz Marzec, Ekspert ds. Audytu, Alior Bank.

W tematyce konferencji m.in.: bezpieczeństwo informacji jako ważny element bezpieczeństwa całej organizacji; skuteczne panowanie nad bezpieczeństwem w przedsiębiorstwie w momencie kryzysu; elementy bezpieczeństwa fizycznego; bezpieczeństwo organizacyjne.

Organizator: Polski Instytut Rozwoju Biznesu
Szczegółowe informacje dostępne pod adresem: multiexpo.pl/bezpieczenstwo
Rejestracja: multiexpo.pl/bezpieczenstwo/rejestracja