Temat tygodnia
Zobaczcie, jak pokolenie Z widzi siebie w roli księgowych i jakie ma oczekiwania.
Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
Wydarzenie archiwalne
19 września
2014
Miasto: Warszawa
Organizator: Fundacja Twoja Inicjatywa!

Biznes Krok po Kroku

Typ wydarzenia: Seminaria i konferencje

Konferencja dla przyszłych i aktualnych przedsiębiorców, którą już po raz ósmy organizuje Fundacja „Twoja Inicjatywa!”, zawita 19 września do Warszawy. Tym razem spotkanie poświęcone będzie finansom w firmie. Biznes Krok po Kroku to również okazja do skorzystania z bezpłatnej porady prawnej czy podatkowej w zakresie prowadzenia własnej działalności gospodarczej.

 

Szczegóły konferencji

 

- Skąd wziąć pieniądze na założenie i rozkręcenie biznesu? – to pytanie, które bardzo często słyszymy podczas organizowanych przez naszą fundację warsztatów i konferencji. Stąd pomysł na konferencję poświęconą w dużej mierze finansom w firmie – tłumaczy Anna Flaga, Prezes Fundacji Twoja Inicjatywa!.

 

Konferencja „Biznes Krok po Kroku – finanse w firmie” odbędzie się 19 września
w Warszawie, w Dago Centrum przy al. Jana Pawła II 23 w godzinach 9.30-16.00.

 

Program

 

Tematem przewodnim konferencji będą finanse w firmie oraz prawne aspekty prowadzenia własnej działalności gospodarczej. Uczestnicy dowiedzą się m.in. jak efektywnie zarządzać finansami w firmie, jakie szanse stwarzają unijne dotacje, poznają także zasady udzielania pożyczek przez Regionalny Fundusz Pożyczkowy. Będzie również mowa o korzyściach, jakie niesie franczyza oraz inwestowanie w kapitał ludzki. Dla tych, którzy gubią się w zawiłości przepisów prawnych, przez cały czas trwania konferencji, do dyspozycji będą eksperci ds. podatków i formalności, a także prawnicy specjalizujący się w aspektach prawnych prowadzenia własnej działalności gospodarczej.  

 

Prelegenci


Wśród prelegentów znaleźli się specjaliści i praktycy z różnych dziedzin. W świat księgowości, ulg i podatków uczestników wprowadzi Bartłomiej Wasilewski. Krystian Marczak, doświadczony trener biznesu, podpowie jak skutecznie inwestować w kapitał ludzki, Arkadiusz Słodkowski, prezes i współzałożyciel PROFIT system, przybliży temat franczyzy, Robert Wnuk z Tax Care SA przedstawi nowe możliwości rynku w tym obszarze a Iwona Wijas z Mazowieckiego Regionalnego Funduszu Pożyczkowego opowie o pożyczkach na start i rozwój biznesu. Z kolei temat najmu lokalu pod firmę przybliży Krzysztof Pelowski z Północ Nieruchomości, a o dofinansowaniu MŚP ze środków UE opowie Wojciech Stelmaszak z ADM Consulting Group.


Bezpłatnych porad prawnych z zakresu zakładania i prowadzenia działalności gospodarczej, prawa pracy oraz franczyzy będą udzielały prawniczki - Katarzyna Manteuffel i Natalia Falęcka-Tyszka. Zapisy


Cena biletu za szkolenie to 20zł. Formularz zgłoszenia znajduje się na stronie www.twoja-inicjatywa.pl. Zapisy są obowiązkowe.