Temat tygodnia
Zobacz, jak posiadanie certyfikatów może wpłynąć na wynagrodzenie.
Partner serwisu
Rozwiń

Uporządkuj swoją karierę na wiosnę!
Aplikuj na programy stażowe w Credit Suisse

Uporządkuj swoją karierę na wiosnę!
Aplikuj na programy stażowe w Credit Suisse

Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
Partner serwisu
Rozwiń

Uporządkuj swoją karierę na wiosnę!
Aplikuj na programy stażowe w Credit Suisse

Wydarzenie archiwalne
16 października
2013
Miasto: Warszawa
Organizator: ACCA Poland

CFO European Summit. Październik 2013

Typ wydarzenia: Seminaria i konferencje
CFO European Summit – jedyne tego rodzaju wydarzenie w Polsce, gromadzące międzynarodowych ekspertów w dziedzinie finansów, znanych ekonomistów, prezesów zarządów oraz wybitnych CFO, po raz kolejny odbędzie się w Warszawie już  16 października 2013 roku

CFO European Summit  to niepowtarzalna okazja  uczestnictwa  w prezentacjach i dyskusjach panelowych w gronie najwybitniejszych polskich i międzynarodowych profesjonalistów w dziedzinie finansów. W tym roku będziemy rozmawiać o współczesnych wyzwaniach w zarządzaniu ryzykiem a także o możliwościach  rozwoju kariery, które stoją przed CFO.  O tym, co czeka nas w roku 2014 i latach kolejnych w Polsce i na pozostałych rynkach wschodzących opowie Nenad Pacek - prezes Global Success Advisors GmbH, specjalista z zakresu analizy gospodarek i dynamiki rozwoju emerging markets.
 
Gościem specjalnym będzie Andrzej Olechowski -  polityk i ekonomista, minister finansów w 1992 oraz minister spraw zagranicznych w latach 1993-1995, obecnie przewodniczący Rady Nadzorczej Banku Handlowego. Ponadto w panelach dyskusyjnych wezmą udział m.in: Mark Forkun - Prezes Zarządu Blikle, Wojciech Mroczyński - Chief Strategy Officer w AmRest oraz Krzysztof Radziwon - partner w KPMG. 

ACCA to największa, licząca 162 tys. członków i najszybciej rozwijająca się międzynarodowa organizacja zrzeszająca specjalistów z zakresu finansów i rachunkowości. Celem ACCA jest nie tylko oferowanie najwyższej jakości kwalifikacji z zakresu finansów, ale również dzielenie się wiedzą, promowanie wysokich standardów zawodowych, etycznych i zarządczych oraz wspieranie interesu publicznego.

Partnerami wydarzenia są: HSBC i Euler Hermes

Więcej informacji o wydarzeniu na stronie organizatora: www.cfosummit.pl.

Podobne wydarzenia

InfoMEET Kraków
Kraków 17 marca
17 marca Kraków
Ogranizator NOVIAL S.C.
Absolvent Talent Days Kraków
Kraków 20 marca
20 marca Kraków
Ogranizator Absolvent.pl
XX Inżynierskie Targi Pracy
Kraków 21 marca
21 marca Kraków
Ogranizator Stowarzyszenie Studentów BEST AGH Kraków

Podobne wydarzenia