Temat tygodnia
Zobaczcie, jak pokolenie Z widzi siebie w roli księgowych i jakie ma oczekiwania.
Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
Wydarzenie archiwalne
16 października
2013
Miasto: Warszawa
Organizator: ACCA Poland

CFO European Summit. Październik 2013

Typ wydarzenia: Seminaria i konferencje
CFO European Summit – jedyne tego rodzaju wydarzenie w Polsce, gromadzące międzynarodowych ekspertów w dziedzinie finansów, znanych ekonomistów, prezesów zarządów oraz wybitnych CFO, po raz kolejny odbędzie się w Warszawie już  16 października 2013 roku

CFO European Summit  to niepowtarzalna okazja  uczestnictwa  w prezentacjach i dyskusjach panelowych w gronie najwybitniejszych polskich i międzynarodowych profesjonalistów w dziedzinie finansów. W tym roku będziemy rozmawiać o współczesnych wyzwaniach w zarządzaniu ryzykiem a także o możliwościach  rozwoju kariery, które stoją przed CFO.  O tym, co czeka nas w roku 2014 i latach kolejnych w Polsce i na pozostałych rynkach wschodzących opowie Nenad Pacek - prezes Global Success Advisors GmbH, specjalista z zakresu analizy gospodarek i dynamiki rozwoju emerging markets.
 
Gościem specjalnym będzie Andrzej Olechowski -  polityk i ekonomista, minister finansów w 1992 oraz minister spraw zagranicznych w latach 1993-1995, obecnie przewodniczący Rady Nadzorczej Banku Handlowego. Ponadto w panelach dyskusyjnych wezmą udział m.in: Mark Forkun - Prezes Zarządu Blikle, Wojciech Mroczyński - Chief Strategy Officer w AmRest oraz Krzysztof Radziwon - partner w KPMG. 

ACCA to największa, licząca 162 tys. członków i najszybciej rozwijająca się międzynarodowa organizacja zrzeszająca specjalistów z zakresu finansów i rachunkowości. Celem ACCA jest nie tylko oferowanie najwyższej jakości kwalifikacji z zakresu finansów, ale również dzielenie się wiedzą, promowanie wysokich standardów zawodowych, etycznych i zarządczych oraz wspieranie interesu publicznego.

Partnerami wydarzenia są: HSBC i Euler Hermes

Więcej informacji o wydarzeniu na stronie organizatora: www.cfosummit.pl.