Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
Wydarzenie archiwalne
28 maja
2015
Miasto: Warszawa
Organizator: CIMA

CIMA Global Business Challenge 2015. Finał krajowy

Typ wydarzenia: Seminaria i konferencje

Dla przyszłych specjalistów rynku doradztwa finansowo-księgowego, reprezentujących 26 krajów i regionów świata, Instytut CIMA (Chartered Institute of Management Accountants) przygotował 7. już edycję międzynarodowego konkursu CIMA Global Business Challenge. Krajowy finał wydarzenia, na który zostaną zaproszone najlepsze polskie drużyny, odbędzie się 28 maja w Warszawie.

W trakcie eliminacji, podczas których nastąpią prezentacje raportów opartych o fikcyjne case study doręczone wcześniej przez organizatorów konkursu, zmierzą się cztery polskie zespoły reprezentujące najwyższy poziom spośród nadesłanych zgłoszeń. Drużyny zostaną poproszone o przedstawienie przygotowanych wyników. Podczas rozgrywek krajowych jury wybierze team, który będzie reprezentować Polskę podczas międzynarodowego finału CIMA GBC w Warszawie zaplanowanego na sierpień 2015 r. O tym, które cztery drużyny zakwalifikują się do polskiego finału, uczestnicy dowiedzą się 28 kwietnia.

Konkurs CIMA Global Business Challenge to szansa dla studentów studiów licencjackich, którzy chcą zaprezentować swoje umiejętności przed gronem ekspertów ze świata biznesu i finansów. Międzynarodowa rywalizacja, przeprowadzana w partnerstwie z brytyjskim holdingiem Barclays, to także szansa na konsolidację środowisk młodych liderów biznesu i specjalistów o ugruntowanej pozycji na ogólnoświatowej arenie. Celem konkursu jest wyzwolenie biznesowego potencjału przyszłych finansistów oraz szansa na prezentację takich kompetencji, jak umiejętność pracy w zespole i zdolności interpersonalne – cech wysoko cenionych przez pracodawców, rozwijanych także w ramach certyfikowanych szkoleń CIMA. 

Instytut, zrzeszający ponad 227 tys. członków i studentów ze 179 krajów, specjalizuje się w przeprowadzaniu międzynarodowych programów kwalifikacji zawodowych w dziedzinie rachunkowości zarządczej, pozwalających uzyskać kompetencje niezbędne do pracy w środowisku biznesowym.

Więcej informacji na stronie organizatora »