Temat tygodnia
Zobaczcie, jaki udział mają kobiety we wdrażaniu innowacji już dziś, a co może być melodią przyszłości.
Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
Wydarzenie archiwalne
7 kwietnia
do 10 kwietnia
2014
Miasto: Kraków
Organizator: KN Rynku Kapitałowego Index, Uniwersytet Ekonomiczny, Aspire

Cracow Future Conference 2014

Typ wydarzenia: Seminaria i konferencje
Cracow Future Conference to czterodniowa konferencja mająca na celu bliższe poznanie firm outsourcingowych, których dynamiczny rozwój staję się coraz bardziej zauważalny w Krakowie i innych polskich miastach.

Konferencja odbędzie się w dniach 7-10 kwietnia 2014 roku w Krakowie. W ciągu tych czterech dni wyselekcjonowana grupa studentów będzie miała możliwość uczestniczenia w dniach otwartych i warsztatach wiodących firm z sektora BPO/SSC w jednym z działów: HR, IT, Finance. Swoje uczestnictwo w konferencji potwierdzili: UBS - partner strategiczny Cracow Future Conference, State Street, Aon Hewitt oraz Alexander Mann Solutions. W czwartym dniu odbędą się debaty, w których udział wezmą przedstawiciele miasta, województwa i rządu, a także przedstawiciele firm partnerskich.

- Większość krakowskich studentów, znajdzie swoją pierwszą pracę w sektorze BPO/SSC - naszym zadaniem jako organizacji jest dowiedzieć się już dzisiaj od prawdziwych ekspertów czy nadzieje pokładane w tym sektorze są uzasadnione. Jak z tych możliwości skorzystają uczelnie, a jak miasto? - wyjaśnia koordynator KNRK INDEX ds. merytorycznych, Kamil Kubicki.

Organizatorem wydarzenia są KNRK INDEX oraz Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie przy współpracy z ASPIRE.

Patronat honorowy nad konferencją objął Marszałek Województwa Małopolskiego Marek Sowa.

Więcej informacji o konferencji oraz zapisy na dni otwarte i warsztaty na stronie: www.cracowfutureconference.pl oraz na fanpage'u www.facebook.com/Cracow.Future.Conference