Temat tygodnia
Zobaczcie, co ma największy wpływ na wysokość pensji w finansach, bankowości i BPO/SSC.
Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
Wydarzenie archiwalne
8 marca
2017
Miasto: Poznań
Organizator: Fundacja Business Centre Club

Festiwal Inteligencji Finansowej

Typ wydarzenia: Seminaria i konferencje

Już po raz dziewiąty poznańscy studenci będą mieli możliwość zaczerpnięcia wiedzy od profesjonalistów. Festiwal Inteligencji Finansowej jest wydarzeniem, które odbywa się w 6 polskich miastach. Jego celem jest propagowanie wśród uczestników idei inwestowania oszczędności, prowadzenia własnych działalności oraz pełnego wykorzystania swojego potencjału kapitałowego.

Podczas Festiwalu uczestnicy będą mieli okazję doświadczyć potężnej dawki wiedzy od profesjonalistów z branży, którzy z zarządzaniem kapitałem mają styczność każdego dnia. Wydarzenie podzielone jest na trzy bloki tematyczne: inwestycje, start-upy oraz giełda. Po każdym z bloków odbędzie się panel dyskusyjny, na którym uczestnicy będą mogli zadawać pytania prelegentom. Dodatkowym ukłonem w stronę uczestników wydarzenia będą przerwy cateringowe, które mogą okazać się świetną okazją do networkingu i wymiany doświadczeń.

Festiwal Inteligencji Finansowej to wydarzenie całkowicie bezpłatne po wcześniejszym zarejestrowaniu się na stronie www.festiwalinteligencjifinansowejpoznan.evenea.pl

Projekt jest współfinansowany ze środków Miasta Poznań.