Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
Wydarzenie archiwalne
20 października
2014
Miasto: Cała Polska
Organizator: BIGRAM Personnel Consulting

Global Management Challenge 2014. Rejestracja zespołów studenckich

Typ wydarzenia: Seminaria i konferencje
Ruszyła rejestracja zespołów do 15. polskiej edycji międzynarodowego konkursu Global Management Challenge.

GMC to rozbudowana symulacja biznesowa, w której biorą udział zespoły studenckie (II – V rok studiów) oraz firmowe. Drużyny podczas zmagań wcielają się w role zarządów przedsiębiorstw i rywalizują ze sobą na wirtualnym rynku. Projekt od początku swojego istnienia zgromadził już ponad pół miliona uczestników w blisko 40 krajach.

Global Management Challenge to praktyczny trening zarządzania i możliwość odbycia innowacyjnych praktyk menedżerskich. Uczestnicy w trakcie rozgrywki  rozwijają  m.in. umiejętności: analityczne, pracy w zespole czy też planowania strategicznego. Dodatkowo udział w wydarzeniu to świetna okazja do zawarcia ciekawych znajomości oraz nawiązania kontaktu z potencjalnymi pracodawcami.
 
Aby wziąć udział w konkursie należy:
- utworzyć zespół (3-5 osób) - istnieje możliwość łączenia studentów różnych lat i kierunków studiów oraz uczelni w jednej drużynie;
- wypełnić kartę rejestracyjną dostępną na stronie www.gmcpoland.pl/rejestracja-studentow;  
- po otrzymaniu potwierdzenia od organizatorów wypełnić dostępną na stronie aplikację z informacjami na temat uczestników i odesłać ją mailem na adres rejestracja@gmcpoland.pl.

Zarejestrowane zespoły otrzymają informację o zakwalifikowaniu się do konkursu. Dzięki wsparciu sponsorów zespoły mają możliwość bezpłatnego udziału w konkursie. Wcześniejsza rejestracja zwiększa szanse danego zespołu na udział w konkursie!

Rejestracja zespołów studenckich potrwa do 20 października 2014 r. 

W poprzedniej edycji konkursie wzięło udział ponad 3000 uczestników z całej Polski! W finale po zaciętej walce zwyciężył zespół MDSP sponsorowany przez KPMG złożony ze studentów Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. (zobacz relacje video z finałowej gali)

Ogromną zaletą GMC jest również możliwość rywalizacji zespołów studenckich z pracownikami firm. W minionej edycji studenci z blisko 80 uczelni mieli okazje zmierzyć się z przedstawicielami takich firm jak: Bank Zachodni WBK, KPMG, Carrefour Polska czy NetWorks! Pozwala to na porównywanie zdobywanej na uczelni  wiedzy akademickiej z doświadczeniem praktyków działających w realiach biznesu. 

Więcej informacji na www.gmcpoland.pl.
 
Organizator w Polsce: BIGRAM Personnel Consulting
Patron honorowy: Giełda Papierów Wartościowych w Warszawie
Patroni medialni: Gazeta Ubezpieczeniowa, Personel i Zarządzanie, ThinkTank,; Współpraca: Brytyjsko-Polska Izba Handlowa, dlaStudenta.pl, KarierawFinansach, Stowarzyszenie Studentów BEST, studia.net, studia.tv