Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
Wydarzenie archiwalne
20 kwietnia
2016
Miasto: Warszawa
Organizator: Bonnier Business Polska

II Banking Profitability Forum

Typ wydarzenia: Seminaria i konferencje

W imieniu Bankier.pl, firmy Bonnier Business Polska (wydawcy dziennika „Puls Biznesu”) oraz Obserwatorium.biz, partnera merytorycznego wydarzenia, zapraszamy do udziału w II Banking Profitability Forum, które odbędzie się 20 kwietnia 2016 r. w Warszawie.

Przed sektorem finansowym stawia się wiele wyzwań, jednak kluczowym jest utrzymanie wyniku finansowego z poprzednich lat. Jest to tym trudniejsze, że czynniki zewnętrzne wpływające na sektor finansowy nie ułatwiają osiągnięcia tego celu. Rekomendacje nadzorców, podatek bankowy, stopy procentowe utrzymujące się na niskim poziomie czy też rosnące oczekiwania klientów powodują, że trzeba szukać nowych rozwiązań.

Po sukcesie pierwszej edycji Banking Profitability Forum zorganizowano po raz kolejny wydarzenie, które jest miejscem spotkań praktyków, odpowiedzialnych za realizację celów dochodowych dla swojej instytucji, aby dzięki poznaniu głównych trendów biznesowych, najlepszych case studies oraz prezentacji dostawców i partnerów, wynieśli ze spotkania pomysły, inspiracje, a może również gotowe odpowiedzi na pytania:
• jakie ryzyka i zagrożenia niosą za sobą nowe regulacje;
• jak obciążenia podatkowe wpłyną na stan i kondycję finansową banków;
• jak nowe technologie mogą pomóc sektorowi bankowemu
• jak pogodzić oczekiwania klientów i możliwości banku
• jak zapewnić bezpieczeństwo płatności elektronicznych
• czy branża fintech może zagrozić sektorowi bankowemu w Polsce

Swoimi doświadczeniami i spostrzeżeniami podzielą się znakomici praktycy. Więcej informacji na stronie organizatorów. Przejdź do strony »

Kontakt
Warszawa
Wydarzenia

Dziś jest 15 grudnia 2018

Zobacz wszystkie