Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
Wydarzenie archiwalne
23 września
do 24 września
2015
Miasto: Warszawa
Organizator: MM Conferences

II Smart City Forum

Typ wydarzenia: Seminaria i konferencje

W dniach 23–24 września 2015 r. w Hotelu Westin w Warszawie odbędzie się kolejna edycja Smart City Forum - inicjatywy, poświęconej inteligentnym miastom w Polsce. Konferencja gromadzi wybitnych ekspertów, prezydentów polskich miast oraz licznych przedstawicieli urzędów marszałkowskich, administracji lokalnej i biznesu. Organizatorem konferencji jest firma MM Conferences.

Nad poziomem merytorycznym wydarzenia czuwa Rada Programowa Forum, której przewodniczy Mariusz Gaca, Wiceprezes Zarządu Orange Polska, liczni przedstawiciele dostawców rozwiązań dla sektora oraz prezydenci polskich miast. Poprzez wymianę opinii i doświadczeń dotyczących rozwoju inteligentnych miast w Polsce przygotują oni zakres merytoryczny wydarzenia. W nadchodzącej edycji do grona członków Rady dołączyli m.in. Krzysztof Żuk, Prezydent Lublina, Robert Biedroń, Prezydent Słupska, Hanna Zdanowska, Prezydent Łodzi i Wojciech Szczurek, Prezydent Gdyni.

Podczas pierwszej edycji zostały poruszone takie kwestie, jak idea smart city i smart society, sposoby płatności w miastach i miasteczkach przyszłości oraz rola ICT w zarządzaniu infrastrukturą smart cities. Jesienna edycja forum pogłębi dyskusję na ww. tematy, skupiając się przy tym także na kwestiach finansowania, transportu, ekologii i korzyści dla mieszkańców z wprowadzenia rozwiązań smart city.

Wydarzenie kierowane jest w szczególności do przedstawicieli władzy krajowej, regionalnej i lokalnej oraz takich sektorów, jak:
• IT
• transport
• telekomunikacja
• energetyka
• budownictwo
• medycyna
• edukacja
• kancelarie prawne oraz firmy doradcze

Smart City Forum jest pierwszą inicjatywą poświęconą inteligentnym miastom w takiej skali i z takim zapleczem merytorycznym, umożliwiającą spotkanie z decydentami szczebla krajowego, znanymi ekspertami i praktykami biznesu.

Więcej informacji można znaleźć na stronie: www.smartcityforum.pl.

Kontakt
Andrzej Ocalewicz
Młodszy Kierownik Projektu
Dział Produkcji Projektów Strategicznych
tel: +48 22 379 29 45
kom: +48 695 162 061
a.ocalewicz@mmcpolska.pl