Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
Wydarzenie archiwalne
12 maja
do 13 maja
2016
Miasto: Warszawa
Organizator: KN Prawa Podatkowego

III Ogólnopolski Zjazd Kół Naukowych Prawa Podatkowego i Finansowego

Typ wydarzenia: Seminaria i konferencje

12 i 13 maja 2016 r. na Uniwersytecie Warszawskim odbędzie się III Ogólnopolski Zjazd Kół Naukowych Prawa Podatkowego i Finansowego. Tematem tegorocznego spotkania będą prawne aspekty restrukturyzacji spółek, a także zmiany prawa podatkowego w szerszej perspektywie.

Podczas paneli dyskusyjnych zaplanowanych na pierwszy dzień zjazdu (czwartek) swoimi pomysłami i spostrzeżeniami podzielą się studenci zainteresowani tematyką podatkową, a ich wystąpienia skomentują doświadczeni specjaliści. Studenci zainteresowani wystąpieniem mogą nadsyłać abstrakty swoich prac jeszcze do 29 kwietnia 2016 r. na adres knpp.uw@gmail.com. Najlepsi prelegenci zostaną nagrodzeni cennymi nagrodami ufundowanymi przez sponsorów.

Drugiego dnia (piątek) liczne prelekcje wygłoszą autorytety z dziedziny prawa podatkowego i finansowego m. in. z Uniwersytetu Warszawskiego i Szkoły Głównej Handlowej. Przegląd zagadnienia zostanie wzbogacony o spojrzenie z perspektywy międzynarodowych doświadczeń. Program Zjazdu dopełnią praktyczne warsztaty zorganizowane przez ekspertów z kancelarii MDDP Sobońska Olkiewicz i Wspólnicy.

Organizacją Zjazdu zajmuje się Koło Naukowe Prawa Podatkowego działające na Uniwersytecie Warszawskim, którego opiekunem naukowym jest prof. Witold Modzelewski. Wydarzenie zostaje objęte patronatem serwisu Karierawfinansach.pl obok honorowego patronatu m.in. Ministerstwa Finansów.

Rejestracja uczestników odbywa się poprzez stronę www.rozwojstudenta.pl.

Kontakt
Warszawa
Wydarzenia

Dziś jest 15 grudnia 2018

Zobacz wszystkie