Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
Wydarzenie archiwalne
27 października
2014
Miasto: Warszawa
Organizator: Puls Biznesu, CFA Society

Inwestowanie na rynkach wschodzących w okresie niskich stóp procentowych

Typ wydarzenia: Seminaria i konferencje
"Puls Biznesu" wspólnie z CFA Society Poland, świętując dziesięciolecie stowarzyszenia w Polsce, zaprasza na wyjątkową konferencję: Inwestowanie na rynkach wschodzących w okresie niskich stóp procentowych, która odbędzie się 27.10.2014 r. w hotelu Regent w Warszawie.
 
Gośćmi specjalnymi będą David Stockman, szef Biura Budżetu w gabinecie Ronalda Reagana, który wygłosi wykład na temat polityki monetarnej oraz Paul McNamara, dyrektor inwestycyjny, GAM - zarządzający 6 mld EURO długu z rynków wschodzących.
 
Konferencja adresowana jest do profesjonalistów zaangażowanych w rozwijanie polskiego rynku kapitałowego. Na spotkanie zapraszamy w imieniu organizatorów przedstawicieli branży zainteresowanych najnowszymi trendami inwestycyjnymi i analizą atrakcyjnych rynków wschodzących.
 
Podczas paneli dyskusyjnych goście, wybitni ekonomiści i szefowie instytucji finansowych, debatować będą nad strategiami inwestowania. Omówią szanse, wskażą zagrożenia, przedstawią perspektywy rozwoju rynków, uważanych za najatrakcyjniejsze.
 
Całodniową konferencję zakończy wieczorny koktajl, będący znakomitą okazją do nawiązywania kontaktów i wymiany doświadczeń.
 
Partnerami konferencji są Pioneer Pekao Investment Management oraz PKP CARGO.
 
Więcej informacji: