Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
Wydarzenie archiwalne
8 września
2016
Miasto: Warszawa
Organizator: Pure Expo

IT Career Summit 2016

Typ wydarzenia: Seminaria i konferencje

IT Career Summit 2016 to największa strefa kariery IT w Polsce. To już III edycja tego wydarzenia. Już 8 września 2016 w godz. 9-18 na Stadionie PGE Narodowy będzie możliwość poznania wszystkich wystawców osobiście.

Jeżeli jesteś specjalistą, ekspertem branży informatycznej i nie boisz się nowych wyzwań zawodowych na swojej ścieżce kariery, to wydarzenie jest dla Ciebie!

W trakcie wydarzenia uczesnicy mogą poznać nowych ludzi i nawiązać owocne w przyszłości kontakty biznesowe. Podczas targów wśród uczestników znajdą się młodzi, zdolni i ambitni studenci oraz absolwenci kierunków informatycznych uczelni wyższych, którzy są gotowi rozpocząć swoją karierę w branży właśnie od targów IT Career Summit. 

Gościem Specjalnym wydarzenia będzie Łukasz Jakóbiak, który na scenie głównej konferencji - Twoja Kariera w IT - poprowadzi wykład motywacyjny "Znajdź siłę". 

Udział w targach jest bezpłatny. Wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy znajdujący się na stronie www.itcareersummit.pl/warszawa

W programie imprezy przewidziano także bezpłatne warsztaty Scrum Droid oraz możliwość skorzystania ze strefy relaksu z darmowym masażem. Nie zabraknie również licznych konkursów z nagrodami! 

Strona internetowa wydarzenia: itcareersummit.pl/warszawa 
Strona rejestracji:  itcareersummit.pl/warszawa/?page_id=21

Kontakt
Warszawa
Wydarzenia

Dziś jest 15 grudnia 2018

Zobacz wszystkie