Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
Wydarzenie archiwalne
24 marca
do 1 kwietnia
2014
Miasto: Wrocław
Organizator: Stowarzyszenie Studenckie WIGGOR

Karierosfera 2014

Typ wydarzenia: Seminaria i konferencje
Karierosfera to ogólnopolski konkurs sprawdzający szeroko pojętą wiedzę biznesową, organizowany przez Stowarzyszenie Studenckie WIGGOR z Wrocławia. To największe tego typu wydarzenie organizowane przez studentów dla studentów. Konkurs podzielony jest na dziedziny, którym patronują współpracujące ze stowarzyszeniem firmy. Trzy etapy pozwalają na wyłonienie najlepszych studentów – specjalistów z danych dziedzin, którzy w ramach nagrody głównej otrzymają szansę odbycia praktyki w firmie, która jest patronem dziedzin.
 
Do tegorocznych patronów dziedzin należą:
PwC - Finanse przedsiębiorstw
EY - Audyt
ING Bank Śląski - IT w bankowości
Kancelaria Olesiński i Wspólnicy – Prawo
PZU - Sprzedaż
EY - Prawo podatkowe
 
Pierwszy etap konkursu to test online, składający się z 10 pytań z ogólnej wiedzy o biznesie. Do testu może przystąpić każdy, kto w dniach od 7 do 24 marca zarejestruje się na stronie www.karierosfera.pl oraz wypełni kwestionariusz.
 
Kolejny etap odbędzie się 1 kwietnia w największych ośrodkach akademickich w Polsce (jednocześnie) i będzie miał formę pisemnego testu złożonego z 50 pytań.
 
Trzeci etap będzie miał miejsce na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu 11 kwietnia. Patroni dziedzin przygotują oraz przeprowadzą case study i na podstawie wyników wyłonią zwycięzców. Konkurs zakończy się oficjalną Galą Finałową na terenie Uniwersytetu Ekonomicznego, podczas której zostaną wręczone nagrody i wyróżnienia.
 
Kontakt
Cała Polska, Wrocław
Wrocław
Wydarzenia

Dziś jest 15 grudnia 2018

Zobacz wszystkie