Temat tygodnia
Zobaczcie, jak pokolenie Z widzi siebie w roli księgowych i jakie ma oczekiwania.
Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
Wydarzenie archiwalne
21 października
do 22 października
2015
Miasto: Warszawa
Organizator: BMS Polska

Kongres Prawników & Compliance Managerów In-House. "Miękkie" i "Twarde" Aspekty Współpracy Prawa i Compliance

Typ wydarzenia: Seminaria i konferencje

Przyszła pora na kolejną, VIII już edycję najważniejszego wydarzenia zrzeszającego prawników i przedstawicieli compliance w Polsce. Bez wątpienia poprzednie edycje, biorąc pod uwagę frekwencję można zaliczyć do cieszących się powodzeniem. Gro osób przeniosło otrzymane podczas warsztatów rozwiązania do swoich departamentów prawa i compliance.

Dziesiątki rozmów z ekspertami pozwoliło organizatorom spojrzeć na ten kongres pod jeszcze innym kątem. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom uczestników zdecydowano się na połączenie reelekcji prawnych oraz compliance. Wydarzenie podzielono na dwie sekcje, tak aby dwie grupy uczestników mogły podzielić się doświadczeniami w obrębie tematów "miękkich" oraz "twardych", wspólnych dla działu prawnego oraz compliance.

Każdego dnia dwóch prawników oraz dwóch przedstawicieli komórek compliance w dwóch oddzielnych salach będzie opowiadało o tym, jak skutecznie zatrudniać, motywować, oszczędzać oraz zarządzać w dziale prawnym i compliance. Każda prelekcja zgodnie z ideą potkań będzie oparta na praktycznych rozwiązaniach.

Szczegóły można uzyskać pod numerem telefonu: 662 044 962 lub pod adresem: sylwia.lojek@bmspolska.pl.