Temat tygodnia
Zobaczcie, jak pokolenie Z widzi siebie w roli księgowych i jakie ma oczekiwania.
Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
Wydarzenie archiwalne
25 kwietnia
do 26 kwietnia
2017
Miasto: Kraków
Organizator: Koło Naukowe Analizy Danych przy Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie

Narzędzia Analityczne w Naukach Ekonomicznych 2017

Typ wydarzenia: Seminaria i konferencje

Interesują Cię narzędzia analityczne? Chciałbyś poszerzyć swoją wiedzę związaną z dziedziną Analizy Danych? Zapraszamy na VI edycję Konferencji Naukowej „Narzędzia Analityczne w Naukach Ekonomicznych”, która odbędzie się w dniach 25–26 kwietnia na terenie kampusu Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie.

Konferencja NAWNE tworzy niepowtarzalną możliwość do zbadania tajników Analizy Danych, tematyki tak aktualnej i szeroko poruszanej w ostatnim czasie. Z roku na rok Konferencja cieszy się coraz większym uznaniem, co potwierdza słuszność naszej misji.

Konferencja składać się będzie z dwóch bloków tematycznych. Tematyką pierwszego z nich będą metody ilościowe w ekonomii, natomiast w drugim dniu prelegenci przedstawią zastosowania narzędzi analitycznych w zarządzaniu. Co istotne, w roli prelegentów mogą wystąpić również studenci oraz doktoranci. Osoby zainteresowane uczestnictwem w Konferencji mają czas do 26 marca na wysłanie abstraktów drogą elektroniczną za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego dostępnego na stronie internetowej wydarzenia.

Organizatorem spotkania jest Koło Naukowe Analizy Danych działające przy Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie.

Po więcej informacji zapraszamy na stronę:  http://www.nawne.pl