Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
Wydarzenie archiwalne
5 kwietnia
2014
Miasto: Poznań
Organizator: Career EXPO

Poznań Career EXPO (wiosna 2014)

Typ wydarzenia: Seminaria i konferencje
Targi pracy odbędą się 5 kwietnia 2014 roku w pawilonie nr 3 Międzynarodowych Targów Poznańskich w godzinach 11-19. Podczas wydarzenia ponad 60 firm będzie prowadzić rekrutację oraz odbędą się liczne szkolenia podnoszące kwalifikacje.

Targi pracy Career EXPO na stałe wpisały się w kalendarium poznańskich wydarzeń rekrutacyjnych. Bezpośredni kontakt z przedstawicielami polskich i zagranicznych firm oraz okazja do zdobycia wiedzy o trendach na rynku pracy sprawiają, że w wydarzeniu niezmiennie uczestniczą tysiące poszukujących pracy osób. 

Adresatem targów pracy są przede wszystkim studenci, absolwenci i specjaliści chcący zestawić swoje umiejętności i wykształcenie z realiami i preferencjami firm, w celu znalezienia odpowiedniego stażu lub lepszej pracy. Z tego powodu targi po raz pierwszy odbywają się w dniu wolnym od pracy - sobotę.

Darmowy udział poprzedza wcześniejsza rejestracja w serwisie internetowym wydarzenia. Pierwsze, co powinniśmy zrobić, to ściągnięcie darmowego biletu wstępu. Serwis ma również inne funkcje. Przygotuje do efektywnego uczestnictwa w targach pracy, umożliwi wygenerowanie ustandaryzowanego CV, które ułatwi pracodawcom selekcję najlepszych kandydatów.