Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
Wydarzenie archiwalne
2 grudnia
2014
Miasto: Warszawa
Organizator: BDO Polska

Sprawozdawczość Spółek Giełdowych w Praktyce – Wyzwania i Zagrożenia dla Zarządów

Typ wydarzenia: Seminaria i konferencje

BDO Polska zaprasza do udziału w Konferencji "Sprawozdawczość spółek giełdowych w praktyce – wyzwania i zagrożenia dla zarządów". Wydarzenie będzie łączyć wykłady oraz konsultacje eksperckie.

 
Zaproszeni eksperci przybliżą uczestnikom najważniejsze kwestie związane z obowiązkami sprawozdawczymi spółek giełdowych. Opowiedzą o rosnących oczekiwaniach zarówno instytucji polskich, jak i międzynarodowych wobec sprawozdań. Omówią – na konkretnych przykładach – przypadki błędów, za które przedsiębiorstwa musiały zapłacić kary finansowe.
 
W wydarzeniu jako prelegenci wystąpią także przedstawiciele ważnych instytucji. Wśród nich będzie pani dyrektor Ewa Dudkowska z Komisji Nadzoru Finansowego, która opowie o planach KNF dotyczących kontroli sprawozdań finansowych. Swoje wystąpienie zaprezentuje także przedstawiciel Giełdy Papierów Wartościowych i Ministerstwa Finansów.
 
Doświadczenie ekspertów, a także informacje od specjalistów z najważniejszych instytucji państwowych pozwolą uczestnikom poznać obecną rzeczywistość, dowiedzieć się co nas czeka w najbliższej przyszłości i co zmienić w działaniu firmy, aby sprawozdawczość nie była przykrym obowiązkiem, a ryzyko popełnienia błędu, za który można otrzymać karę finansową zminimalizowane do zera.
 
Udział w konferencji jest bezpłatny.
 

Podobne wydarzenia

Pod patronatem
KarierawFinansach.pl
Dni Kariery w Krakowie (wiosna 2019)
Kraków 26 marca
26 marca Kraków
Ogranizator AIESEC Polska
Kategoria
Human Resources
Pod patronatem
KarierawFinansach.pl
Konferencja PM - skuteczne zarządzanie biznesem 2019
Sopot 26 marca
26 marca Sopot
Ogranizator Koło Naukowe Strateg Uniwersytetu Gdańskiego
Kategoria
BPO/SSC
Targi Pracy Wrocław Career Expo 2019
Wrocław 27 marca
27 marca Wrocław
Ogranizator Career EXPO
Kategoria
Human Resources

Podobne wydarzenia