Temat tygodnia
Zobaczcie, jak pokolenie Z widzi siebie w roli księgowych i jakie ma oczekiwania.
Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
Wydarzenie archiwalne
8 kwietnia
2014
Miasto: Warszawa
Organizator: V Financial Conferences

Wpływ zmian w obszarze AML na funkcjonowanie krajowego rynku ubezpieczeń

Typ wydarzenia: Seminaria i konferencje
V Financial Conferences serdecznie zaprasza specjalistów z zakładów ubezpieczeń do udziału w praktycznych warsztatach Wpływ zmian w obszarze AML na funkcjonowanie krajowego rynku ubezpieczeń, które odbędą się w dniu 8 kwietnia 2014 r. w Warszawie.

Przedmiotem warsztatów będą prezentacje na temat obowiązków zakładów ubezpieczeń, metod ich realizacji oraz skutecznego przygotowania się do kontroli wykonywanych przez instytucje zewnętrzne.

Omówione zostaną kwestie problematyczne, z którymi specjaliści stykają się w codziennej pracy, m.in. współpraca GIIF z Instytucjami Obowiązanymi, współpraca compliance z departamentem roszczeń i reklamacji, zarys możliwości we współpracy obszarów przeciwdziałania praniu pieniędzy a przeciwdziałaniu przestępczości ubezpieczeniowej, a także wnioski i wyzwania z realizacji wybranych obowiązków AML.

Na zakończenie warsztatów przewidziany jest panel dyskusyjny, podczas którego prelegenci wspólnie z uczestnikami będą mogli przedyskutować problematyczne kwestie pojawiające się w Zakładach Ubezpieczeń.

Szczegółowa agenda wydarzenia dostępna pod adresem:

Formularz zgłoszeniowy: