Temat tygodnia
Sprawdźcie, ile wynoszą zarobki w 2019 r. w Krakowie, Wrocławiu i Warszawie.
Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
Wydarzenie archiwalne
19 marca
do 20 marca
2015
Miasto: Szczecin
Organizator: Szczecin-Expo

XVIII Konferencja „Przestępczość Ubezpieczeniowa 2015”

Typ wydarzenia: Seminaria i konferencje

Konferencja w Szczecinie służy wymianie doświadczeń pomiędzy pracownikami zakładów ubezpieczeń w zakresie ujawniania i skutecznego przeciwdziałania zjawiskom przestępczym w ubezpieczeniach, a także skutecznej współpracy przedstawicieli instytucji zajmujących się ściganiem tych zjawisk.

Organizacja konferencji przyczynia się do prowadzenia efektywnej profilaktyki dotyczącej oszustw ubezpieczeniowych i pozwala wypracować metody działania służące wykrywaniu przestępstw. Przedstawiciele towarzystw ubezpieczeniowych, organów administracji państwowej, administracji rządowej  oraz innych instytucji funkcjonujących na rynku ubezpieczeń zyskają kolejną okazję do wypracowania zasad współpracy w zakresie przeciwdziałania zjawisku przestępczości ubezpieczeniowej.

Tegoroczną konferencję, wykładem inauguracyjnym, otworzy dr Jacek Santorski.


 

Program

Ponadto w programie zagadnienia w następujących sesjach tematycznych:

  • Agent wizytówką zakładu ubezpieczeń,
  • Zmiany w procesie karnym po 1 lipca 2015 r.
  • Trendy w obszarze przeciwdziałania przestępczości – praktyka.

Konferencji towarzyszyć będą warsztaty tematyczne, podczas których uczestnicy będą mieli możliwość wzięcia udziału w pokazach i próbach sportowych przygotowanych przez Pro-Driving-Team Podkalicki, Wojewódzki Inspektorat Transportu Drogowego w Szczecinie, Wojewódzką Komendę Ruchu Drogowego w Szczecinie oraz Straż Pożarną w Szczecinie.

Publikacje, które rok rocznie towarzyszą spotkaniom stały się nie tylko dokumentacją merytoryczną konferencji, ale i skarbnicą wiedzy na temat niepożądanych zjawisk zachodzących na rynku ubezpieczeń. Dlatego ważnym dla środowiska jest zapewnienie ciągłości i wysokiego poziomu spotkań oraz towarzyszących mu publikacji.

Szczegółowy program oraz obszerne informacje dotyczące tegorocznej konferencji i towarzyszących jej warsztatów znajduje się na stronie http://anty-fraud.szczecin-expo.pl