Temat tygodnia
Zobaczcie, jak pokolenie Z widzi siebie w roli księgowych i jakie ma oczekiwania.
Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
Wydarzenie archiwalne
23 września
do 24 września
2014
Miasto: Kraków
Organizator: Grupa Most Wanted!

XXIV Ogólnopolski Kongres Prawa Pracy - Kraków

Typ wydarzenia: Seminaria i konferencje
W ramach XXIV edycji Ogólnopolskiego Kongresu Prawa Pracy, we wrześniu, odbędzie się kilka branżowych, dwudniowych konferencji połączonych ze specjalistycznymi warsztatami. Wydarzenia skierowane są do specjalistów działów HR, pracowników działów kadr i płac, księgowości oraz zarządów firm.

Podczas Ogólnopolskiego Kongresu Prawa Pracy w Krakowie będziemy dyskutować o czasie pracy i urlopach.  Właśnie dlatego na otwierającej wydarzenie konferencji, pojawi się problematyka udzielania urlopów wypoczynkowych, nowych regulacji dotyczących urlopów rodzicielskich, pozapłacowych elementów wynagrodzenia, kontroli PIP czasu pracy.

Zagadnienia będące przedmiotem konferencji będą omawiane w kontekście funkcjonowania polskich firm, również w oparciu o przykłady z codziennej praktyki. Na konferencji zabiorą głos przedstawiciele Grupy Most Wanted!, a także zaproszeni eksperci, m.in. Dominika Dragan – Berestecka, wysokiej klasy licencjonowana doradczyni podatkowa i uznana w środowisku prawniczym specjalistka, ponadto dr Marcin Wujczyk oraz adwokat Andrzej Zacharzewski. 

Podczas drugiego dnia Kongresu będą Państwo mogli uczestniczyć w warsztatach Planowanie i Rozliczanie Czasu Pracy - Warsztaty dla Praktyków, które poprowadzą byli Inspektorzy Pracy. W Krakowie szkolenie poprowadzi Jakub Ziarno – ekspert prawa pracy z wieloletnim doświadczeniem, co więcej autor licznych opracowań  z tej dziedziny.

Przekaże on praktyczne wskazówki w zakresie planowania i rozliczania czasu pracy, ustalania doby pracowniczej, udzielania odpoczynku i ewentualnych rekompensat, rozliczania czasu spędzonego na dyżurze i w podróży służbowej, elastycznego czasu pracy, a także nieobecności w pracy oraz urlopów macierzyńskich i rodzicielskich.

Organizatorem kongresu jest Grupa Most Wanted!, od 16 lat wspierająca  polskich i zagranicznych klientów w zakresie rekrutacji i selekcji personelu oraz doradztwa w obszarze zarządzania zasobami ludzkimi.

Szczegóły kongresu oraz formularz zgłoszeniowy: www.kongresprawapracy.pl