Temat tygodnia
Zobaczcie, jaki udział mają kobiety we wdrażaniu innowacji już dziś, a co może być melodią przyszłości.
Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
Wydarzenie archiwalne
16 października
do 17 października
2013
Miasto: Warszawa
Organizator: Finexa, IAFEI

43 Kongres IAFEI. Spotkanie dyrektorów finansowych z całego świata

Typ wydarzenia: Spotkania
Po raz pierwszy Kongres organizowany przez prestiżowe Stowarzyszenie IAFEI odbędzie się w Warszawie. Będzie to wspaniała okazja dla polskich dyrektorów finansowych do spotkania z CFO z całego świata, wymiany wiedzy i doświadczeń na temat najnowszych trendów, opracowania strategii jak polepszyć funkcjonowanie biznesu oraz nawiązania międzynarodowych kontaktów.

Kongres odbędzie się w dniach 16-17.10.2013 w Warszawie. Jesteśmy pewni, że w bogatym i interesującym programie każdy znajdzie coś dla siebie. Poza tym, 15.10.2013 będzie mieć miejsce powitalne przyjęcie koktajlowe, a 16.10.2013 wieczorem uroczysta gala, w której wezmą udział znane osobistości ze świata polityki i gospodarki.

Kongres organizowany jest z myślą o dyrektorach finansowych korporacji (w tym CFO, dyrektorach finansowych, jak również dyrektorach ds. księgowości, kontroli wewnętrznej, nadzoru, skarbu oraz zarządzania ryzykiem średnich i dużych przedsiębiorstw). Gorąco zachęcamy do śledzenia informacji związanych z wydarzeniem oraz do udziału w Kongresie. Członkowie Stowarzyszenia Finexa otrzymają 500 PLN zniżki podczas rejestracji, dlatego też prosimy o zapoznanie się z naszą organizacją i rozważenie przystąpienia do niej. Finexa jest największą organizacją zrzeszającą dyrektorów finansowych w Polsce. Więcej informacji znajduje się na stronie: www.finexa.org.

Formularz rejestracyjny znajduje się na stronie: 43iafeiworldcongress.pl/rejestracja