Temat tygodnia
Zobaczcie, jaki udział mają kobiety we wdrażaniu innowacji już dziś, a co może być melodią przyszłości.
Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
Wydarzenie archiwalne
16 września
do 17 września
2015
Miasto: Warszawa
Organizator: BMS Polska

Windykacja sądowa – Spotkanie z komornikami. V edycja

Typ wydarzenia: Spotkania

Nadchodzące zmiany w Ustawie o Komornikach Sądowych, interpretacja Ministra Finansów z dnia 9 czerwca odnośnie opodatkowania podatkiem VAT czynności komorniczych, cyfryzacja postępowania egzekucyjnego – to bez wątpienia najbardziej aktualne kwestie, 
które wzbudzają wiele niepewności wśród wierzycieli, jak i komorników. Dzieje się tak dlatego, że wskazane wyżej aspekty faktycznie mogą mieć istotny i realny wpływ na działania w obszarze skutecznego odzyskiwania należności. 

Analizując minione edycje warsztatów Windykacja Sądowa - Spotkanie z Komornikami, które obecnie należy do najbardziej rozpoznawalnych eventów na rynku biznesowym, organizatorzy wychodzą z założenia, że były to idealne okazje do rozwiania wszelkich wątpliwości, opracowania nowych rozwiązań, wymiany doświadczeń oraz porównania swoich działań do poczynań innych praktyków.

Podsumowując, udział w V edycji cyklicznego spotkania prawdopodobnie będzie jednym z ważniejszych punktów w kalendarzu. Dokładnie 16 i 17 września uczestnicy spotkają się w gronie praktyków, ekspertów oraz znawców obszaru windykacji 
sądowo-egzekucyjnej. Organizatorzy spróbują znaleźć odpowiedzi na najbardziej nurtujące pytania, przede wszystkim w zakresie współpracy na polu komornik-wierzyciel. Tradycyjnie już głównym celem spotkania będzie stworzenie platformy wymiany doświadczeń w postaci otwartej dyskusji w sprzyjającej ku temu kameralnej atmosferze.

Dodatkowym punktem programu będzie możliwość wzięcia udziału w wieczornym spotkaniu przy lampce wina.

Szczegóły można uzyskać pod numerem telefonu 22 412 50 62 lub pod adresem: aleksandra.adamczyk@bmspolska.pl.