Temat tygodnia
Zobaczcie, jak pokolenie Z widzi siebie w roli księgowych i jakie ma oczekiwania.
Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
Wydarzenie archiwalne
28 października
2015
Miasto: Poznań
Organizator: Career EXPO

Career EXPO 2015 w Poznaniu. Targi pracy

Typ wydarzenia: Targi pracy

Podczas wydarzenia odwiedzający po raz kolejny będą mogli porozmawiać z przedstawicielami blisko 70 firm z Poznania i całej Polski, skorzystać z doradztwa zawodowego, szkoleń, a nawet odbyć błyskawiczną rekrutację do wybranej firmy. Targi Career EXPO to świetna okazja, aby bacznie przyjrzeć się swojej karierze zawodowej, poszerzyć kompetencje i zaktualizować swoją wiedzę o rynku pracy, a w efekcie - być może zmienić pracę na lepszą.

W poznańskiej odsłonie targów swój udział zdeklarowało blisko 70 lokalnych i ogólnopolskich firm, które prowadzą aktywne rekrutacje w wielu sektorach, głównie: IT, finansowym, sprzedażowym, inżynieryjnym, BPO/SSC, marketingowym, logistycznym, konsultingowym, obsługi klienta, językowym.

Wydarzenie zbudowane jest wokół tzw. stref, w których każdy może znaleźć odpowiadającą mu wiedzę lub aktywności.

Strefa szkoleń

Targom Career EXPO w Poznaniu towarzyszy kilkanaście szkoleń podnoszących kompetencje uczestników w różnych dziedzinach. Tematy niektórych z nich: "Jak dobrze pracować i nie zwariować?" (Profesja), "Komunikacja w codziennej pracy" (H&M Hennes&Mauritz Logistics), "Combatting Financial Crime using Social Networks Analysis" (BAE Systems Poland).

Pełna lista szkoleń wraz opisem oraz możliwość zapisu znajdują się na stronie internetowej: careerexpo.pl/targi-pracy/poznan

Strefa wystawców

Podczas Career EXPO w Poznaniu odwiedzający przez cały dzień mają dostęp do rekruterów firm, którzy chętnie przedstawią specyfikę pracy w interesującym kandydata segmencie oraz drogę aplikowania na poszczególne stanowiska.

Lista wystawców oraz ich opis znajduje się na stronie internetowej: careerexpo.pl/firmy

Strefa szybkiej rekrutacji

Niepodważalną wartością targów pracy Career EXPO w Poznaniu jest możliwość błyskawicznego zrekrutowania się na dane stanowisko. Każdy wystawca, który oferuje taką możliwość, jest oznaczony specjalnym emblematem z napisem "Szybka rekrutacja". Ci rozmówcy, którzy spełnią podstawowe wymagania danej firmy, zostają zaproszone na rozmowę kwalifikacyjną w wyodrębnionej części targów, której wynik może skutkować bezpośrednim zatrudnieniem kandydata. Na rozmowę z konkretną firmą można również umówić się wcześniej za pośrednictwem serwisu www.careerexpo.pl na koncie użytkownika.

Strefa rozwoju

Do dyspozycji odwiedzających pozostają eksperci i doradcy z zakresu zarządzania karierą, profesjonalnego wizerunku w social media, tworzenia dokumentów aplikacyjnych oraz kompetencji zawodowych.

Strefa merytoryki

Przez cały czas trwania Career EXPO na ogólnodostępnej scenie targów trwają inspirujące prelekcje i debaty z najbardziej uznanymi autorytetami z zakresu rekrutacji i rynku pracy, a także z prezesami firm. Tematy niektórych z nich: "Think Big - jak sprawić, aby niemożliwe stało się możliwe?" (dyskutują: Wrigley, TPA Horwath, Imperial Tabacco), "Jak osiągnąć sukces zawodowy?" (dyskutują: BAE Systems, FlexLink, Profesja), "Od młodszego analityka finansowego do CFO - jak się robi karierę w finansach?" (dyskutują: Bridgestone, Franklin Templeton).

Opisy wszystkich. debat oraz sylwetki prelegentów znajdują się na stronie: careerexpo.pl/targi-pracy/poznan. Tam również można zarezerwować sobie miejsce siedzące.

Udział w Career EXPO jest darmowy, konieczna jest jednak wcześniejsza rejestracja. Najlepiej to zrobić za pośrednictwem serwisu: careerexpo.pl/rejestracja/poznan, skąd można pobrać swój darmowy, imienny bilet.

Istnieje również możliwość rejestracji za pomocą aplikacji mobilnej na smartfony z systemem operacyjnym Android, do pobrania ze sklepu Google Play.

Więcej informacji na: www.careerexpo.pl oraz www.facebook.com/pl.CareerEXPO