Temat tygodnia
Zobacz, jak posiadanie certyfikatów może wpłynąć na wynagrodzenie.
Partner serwisu
Rozwiń

Uporządkuj swoją karierę na wiosnę!
Aplikuj na programy stażowe w Credit Suisse

Uporządkuj swoją karierę na wiosnę!
Aplikuj na programy stażowe w Credit Suisse

Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
Partner serwisu
Rozwiń

Uporządkuj swoją karierę na wiosnę!
Aplikuj na programy stażowe w Credit Suisse

Wydarzenie archiwalne
28 października
2015
Miasto: Poznań
Organizator: Career EXPO

Career EXPO 2015 w Poznaniu. Targi pracy

Typ wydarzenia: Targi pracy

Podczas wydarzenia odwiedzający po raz kolejny będą mogli porozmawiać z przedstawicielami blisko 70 firm z Poznania i całej Polski, skorzystać z doradztwa zawodowego, szkoleń, a nawet odbyć błyskawiczną rekrutację do wybranej firmy. Targi Career EXPO to świetna okazja, aby bacznie przyjrzeć się swojej karierze zawodowej, poszerzyć kompetencje i zaktualizować swoją wiedzę o rynku pracy, a w efekcie - być może zmienić pracę na lepszą.

W poznańskiej odsłonie targów swój udział zdeklarowało blisko 70 lokalnych i ogólnopolskich firm, które prowadzą aktywne rekrutacje w wielu sektorach, głównie: IT, finansowym, sprzedażowym, inżynieryjnym, BPO/SSC, marketingowym, logistycznym, konsultingowym, obsługi klienta, językowym.

Wydarzenie zbudowane jest wokół tzw. stref, w których każdy może znaleźć odpowiadającą mu wiedzę lub aktywności.

Strefa szkoleń

Targom Career EXPO w Poznaniu towarzyszy kilkanaście szkoleń podnoszących kompetencje uczestników w różnych dziedzinach. Tematy niektórych z nich: "Jak dobrze pracować i nie zwariować?" (Profesja), "Komunikacja w codziennej pracy" (H&M Hennes&Mauritz Logistics), "Combatting Financial Crime using Social Networks Analysis" (BAE Systems Poland).

Pełna lista szkoleń wraz opisem oraz możliwość zapisu znajdują się na stronie internetowej: careerexpo.pl/targi-pracy/poznan

Strefa wystawców

Podczas Career EXPO w Poznaniu odwiedzający przez cały dzień mają dostęp do rekruterów firm, którzy chętnie przedstawią specyfikę pracy w interesującym kandydata segmencie oraz drogę aplikowania na poszczególne stanowiska.

Lista wystawców oraz ich opis znajduje się na stronie internetowej: careerexpo.pl/firmy

Strefa szybkiej rekrutacji

Niepodważalną wartością targów pracy Career EXPO w Poznaniu jest możliwość błyskawicznego zrekrutowania się na dane stanowisko. Każdy wystawca, który oferuje taką możliwość, jest oznaczony specjalnym emblematem z napisem "Szybka rekrutacja". Ci rozmówcy, którzy spełnią podstawowe wymagania danej firmy, zostają zaproszone na rozmowę kwalifikacyjną w wyodrębnionej części targów, której wynik może skutkować bezpośrednim zatrudnieniem kandydata. Na rozmowę z konkretną firmą można również umówić się wcześniej za pośrednictwem serwisu www.careerexpo.pl na koncie użytkownika.

Strefa rozwoju

Do dyspozycji odwiedzających pozostają eksperci i doradcy z zakresu zarządzania karierą, profesjonalnego wizerunku w social media, tworzenia dokumentów aplikacyjnych oraz kompetencji zawodowych.

Strefa merytoryki

Przez cały czas trwania Career EXPO na ogólnodostępnej scenie targów trwają inspirujące prelekcje i debaty z najbardziej uznanymi autorytetami z zakresu rekrutacji i rynku pracy, a także z prezesami firm. Tematy niektórych z nich: "Think Big - jak sprawić, aby niemożliwe stało się możliwe?" (dyskutują: Wrigley, TPA Horwath, Imperial Tabacco), "Jak osiągnąć sukces zawodowy?" (dyskutują: BAE Systems, FlexLink, Profesja), "Od młodszego analityka finansowego do CFO - jak się robi karierę w finansach?" (dyskutują: Bridgestone, Franklin Templeton).

Opisy wszystkich. debat oraz sylwetki prelegentów znajdują się na stronie: careerexpo.pl/targi-pracy/poznan. Tam również można zarezerwować sobie miejsce siedzące.

Udział w Career EXPO jest darmowy, konieczna jest jednak wcześniejsza rejestracja. Najlepiej to zrobić za pośrednictwem serwisu: careerexpo.pl/rejestracja/poznan, skąd można pobrać swój darmowy, imienny bilet.

Istnieje również możliwość rejestracji za pomocą aplikacji mobilnej na smartfony z systemem operacyjnym Android, do pobrania ze sklepu Google Play.

Więcej informacji na: www.careerexpo.pl oraz www.facebook.com/pl.CareerEXPO

Podobne wydarzenia

InfoMEET Kraków
Kraków 17 marca
17 marca Kraków
Ogranizator NOVIAL S.C.
Absolvent Talent Days Kraków
Kraków 20 marca
20 marca Kraków
Ogranizator Absolvent.pl
XX Inżynierskie Targi Pracy
Kraków 21 marca
21 marca Kraków
Ogranizator Stowarzyszenie Studentów BEST AGH Kraków

Podobne wydarzenia