Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
Wydarzenie archiwalne
8 września
2016
Miasto: Warszawa
Organizator: Pure Expo

IV Targi IT Future Expo

Typ wydarzenia: Targi pracy

IT Future Expo to 4. edycja corocznego spotkania B2B, poświęconego trendom, innowacjom technologicznym, jak również najważniejszym wyzwaniom, przed którymi stoi obecnie rynek IT. Idea targów niesie za sobą nową jakość, dającą istotny wpływ zainteresowanego środowiska na kształt i kierunki rozwoju branży. To pełne inspiracji wydarzenie z udziałem liderów rynku.
Podczas największych w Polsce targów informatycznych uczestnicy będą mogli zapoznać się z najnowszymi technologiami oraz rozwiązaniami informatycznymi na świecie, jak również zaczerpnąć informacji i opinii o prezentowanych produktach przez ponad 100 firm.

Gościem specjalnym wydarzenia będzie Łukasz Jakóbiak, który na scenie głównej konferencji - Twoja Kariera w IT - poprowadzi wykład motywacyjny "Znajdź Siłę". Zobacz zapowiedź »

Impreza będzie przestrzenią networkingową, a także platformą wymiany doświadczeń oraz nawiązywania relacji biznesowych. Spotkanie koncentruje przedstawicieli i wystawców z szeroko pojętej branży informatyczno-technologicznej, dzięki czemu na targach można spotkać kontrahentów nie tylko z naszego kraju, lecz również z zagranicy.


Targom towarzyszyć będzie wielka gala IT Future Awards, podczas której internauci wraz z kapitułą wyłoni laureatów konkursu Liderzy IT 2016. W czasie trwania targów odbędzie się również konferencja IT Future Congress. W programie kongresu uczesnicy wysłuchają wystąpień ekspertów branżowych oraz liderów rynku, z którymi podzielimy wiedzę nt. obecnych wyzwań branży IT. O tym, jak mobilna rewolucja zmienia marketing i sprzedaż, opowie Grzegorz Błażewicz z Sales Manago. O możliwościach synergii big data i small data opowie Radosław Kita z Allegro. W programie nie zabraknie również tematyki bezpieczeństwa. Dobre praktyki w zakresie zarządzania uprawnieniami do systemów IT zaprezentuje Dariusz Dylski z Citi Handlowy.

W programie imprezy organizatorzy przewidują także bezpłatne warsztaty Scrum Droid, dostep do strefy 3D oraz strefy relaksu, gdzie będzie można skorzystać z darmowego masażu. Nie zabraknie również licznych konkursów z nagrodami.

Więcej informacji na www.itfuture.pl

Zakres tematyczny targów:

 • oprogramowanie (ECM, CRM, ERP, BI, BPM, rozwiązania dedykowane);
 • infrastruktura i data centre;
 • wirtualizacja;
 • bezpieczeństwo IT;
 • cloud computing;
 • big data;
 • technologie mobilne;
 • e-commerce;
 • strefy specjalne (IT startup, strefa 3D, strefa kariery);
 • usługi IT (outsourcing, szkolenia, konsulting);
 • technologie sprzętowe;
 • teleinformatyka;
 • rozwiązania branżowe (dla logistyki, dla edukacji, dla bankowości, dla medycyny).

Udział w targach jest bezpłatny, wystarczy wypełnić formularz rejestracyjny! Zapoznaj się z programem wydarzenia i dokonaj rejestracji.

Podobne wydarzenia

Pod patronatem
KarierawFinansach.pl
Dni Kariery w Krakowie (wiosna 2019)
Kraków 26 marca
26 marca Kraków
Ogranizator AIESEC Polska
Kategoria
Human Resources
Pod patronatem
KarierawFinansach.pl
Konferencja PM - skuteczne zarządzanie biznesem 2019
Sopot 26 marca
26 marca Sopot
Ogranizator Koło Naukowe Strateg Uniwersytetu Gdańskiego
Kategoria
BPO/SSC
Targi Pracy Wrocław Career Expo 2019
Wrocław 27 marca
27 marca Wrocław
Ogranizator Career EXPO
Kategoria
Human Resources

Podobne wydarzenia