Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
Wydarzenie archiwalne
8 maja
2014
Miasto: Warszawa
Organizator: Uczelnia Vistula

JobSpot 2014: Studenckie Targi Pracy

Typ wydarzenia: Targi pracy
Jak wyróżnić się wśród setek kandydatów do pracy, jakich umiejętności oczekują dziś pracodawcy, jak rozpocząć karierę w trakcie studiów? – odpowiedzi na te pytania uzyskają uczestnicy studenckich targów pracy JobSpot, które odbędą się w kampusie Grupy Uczelni Vistula na warszawskim Ursynowie 8 maja 2014 r. o godz. 9:30. Wstęp wolny. 

W targach weźmie udział w sumie ponad 30 firm, w tym najwięksi polscy pracodawcy, m.in. PKO Bank Polski, ING, Cyfrowy Polsat, Plus czy Saint Gobain. Uczestnicy poszukujący ofert pracy, praktyk czy staży nie tylko spotkają się z przedstawicielami firm, ale także będą mogli wziąć udział w konferencji z udziałem inspirujących mówców. Gwiazda polskiego rocka, Wanda Kwietniewska, będzie mówić o tym, jak ważne dla osiągniecia sukcesu jest konsekwentne realizowanie "własnego ja". Z kolei business coach dr Katarzyna Ramirez-Cyzio zaprezentuje praktyczne wskazówki dotyczące budowania własnej marki. 

– Na Uczelni Vistula bardzo dużą wagę przywiązujemy do rozwijania przedsiębiorczości studentów i do przygotowania ich do wejścia na rynek pracy. Chcemy ułatwić im kontakty z potencjalnymi pracodawcami, a pracodawcom umożliwić dotarcie do najlepszych studentów – podkreśla Anna Plewa, Dyrektor ds. Współpracy z Biznesem i Rozwoju Studentów Grupy Uczelni Vistula. 

Wydarzenie zakończy debata pod hasłem "Nie robię tego za darmo", organizowana wspólnie z Fundacją "Wspieramy wielkich jutra". W gronie ekspertów rynku pracy, przedstawicieli biznesu oraz studentów przedyskutujemy kontrowersyjny i aktualny temat – czy student powinien być wynagradzany w trakcie odbywania praktyki lub stażu.

Przez cały dzień uczestnicy będą mogli wygrać cenne nagrody, ufundowane przez firmy – wystawców JobSpot 2014 oraz sponsorów wydarzenia: Lionbridge Poland, Turka, MBM Meat Food, RADWAG Wagi Elektroniczne.

Będzie to już druga edycja JobSpot. Pierwsza odbyła się w 2013 r. i spotkała się z pozytywnym odbiorem studentów oraz środowiska biznesu. 

– Od 1994 r. doradzam w rozwoju kariery zarówno studentom, jak i managerom. Z przyjemnością uczestniczyłem w JobSpot w 2013 roku. Impreza została profesjonalnie zorganizowana – podkreśla Grzegorz Turniak, założyciel firmy BNI Polska. – Pozytywnie zaskoczyło mnie ogromne zainteresowanie i entuzjazm studentów tej międzynarodowej uczelni. Chętnie wezmę udział w tegorocznej edycji JobSpot i polecę ją wystawcom i pracodawcom.

Targi JobSpot odbywają się w ramach projektu Akademii Finansów i Biznesu Vistula Cooperative-Education, którego celem jest tworzenie i umacnianie współpracy edukacji z otoczeniem biznesowym.

Podobne wydarzenia

Pod patronatem
KarierawFinansach.pl
Dni Kariery w Krakowie (wiosna 2019)
Kraków 26 marca
26 marca Kraków
Ogranizator AIESEC Polska
Kategoria
Human Resources
Pod patronatem
KarierawFinansach.pl
Konferencja PM - skuteczne zarządzanie biznesem 2019
Sopot 26 marca
26 marca Sopot
Ogranizator Koło Naukowe Strateg Uniwersytetu Gdańskiego
Kategoria
BPO/SSC
Targi Pracy Wrocław Career Expo 2019
Wrocław 27 marca
27 marca Wrocław
Ogranizator Career EXPO
Kategoria
Human Resources

Podobne wydarzenia