Temat tygodnia
Zobacz, jak posiadanie certyfikatów może wpłynąć na wynagrodzenie.
Partner serwisu
Rozwiń

Uporządkuj swoją karierę na wiosnę!
Aplikuj na programy stażowe w Credit Suisse

Uporządkuj swoją karierę na wiosnę!
Aplikuj na programy stażowe w Credit Suisse

Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
Partner serwisu
Rozwiń

Uporządkuj swoją karierę na wiosnę!
Aplikuj na programy stażowe w Credit Suisse

Wydarzenie archiwalne
8 maja
2014
Miasto: Warszawa
Organizator: Uczelnia Vistula

JobSpot 2014: Studenckie Targi Pracy

Typ wydarzenia: Targi pracy
Jak wyróżnić się wśród setek kandydatów do pracy, jakich umiejętności oczekują dziś pracodawcy, jak rozpocząć karierę w trakcie studiów? – odpowiedzi na te pytania uzyskają uczestnicy studenckich targów pracy JobSpot, które odbędą się w kampusie Grupy Uczelni Vistula na warszawskim Ursynowie 8 maja 2014 r. o godz. 9:30. Wstęp wolny. 

W targach weźmie udział w sumie ponad 30 firm, w tym najwięksi polscy pracodawcy, m.in. PKO Bank Polski, ING, Cyfrowy Polsat, Plus czy Saint Gobain. Uczestnicy poszukujący ofert pracy, praktyk czy staży nie tylko spotkają się z przedstawicielami firm, ale także będą mogli wziąć udział w konferencji z udziałem inspirujących mówców. Gwiazda polskiego rocka, Wanda Kwietniewska, będzie mówić o tym, jak ważne dla osiągniecia sukcesu jest konsekwentne realizowanie "własnego ja". Z kolei business coach dr Katarzyna Ramirez-Cyzio zaprezentuje praktyczne wskazówki dotyczące budowania własnej marki. 

– Na Uczelni Vistula bardzo dużą wagę przywiązujemy do rozwijania przedsiębiorczości studentów i do przygotowania ich do wejścia na rynek pracy. Chcemy ułatwić im kontakty z potencjalnymi pracodawcami, a pracodawcom umożliwić dotarcie do najlepszych studentów – podkreśla Anna Plewa, Dyrektor ds. Współpracy z Biznesem i Rozwoju Studentów Grupy Uczelni Vistula. 

Wydarzenie zakończy debata pod hasłem "Nie robię tego za darmo", organizowana wspólnie z Fundacją "Wspieramy wielkich jutra". W gronie ekspertów rynku pracy, przedstawicieli biznesu oraz studentów przedyskutujemy kontrowersyjny i aktualny temat – czy student powinien być wynagradzany w trakcie odbywania praktyki lub stażu.

Przez cały dzień uczestnicy będą mogli wygrać cenne nagrody, ufundowane przez firmy – wystawców JobSpot 2014 oraz sponsorów wydarzenia: Lionbridge Poland, Turka, MBM Meat Food, RADWAG Wagi Elektroniczne.

Będzie to już druga edycja JobSpot. Pierwsza odbyła się w 2013 r. i spotkała się z pozytywnym odbiorem studentów oraz środowiska biznesu. 

– Od 1994 r. doradzam w rozwoju kariery zarówno studentom, jak i managerom. Z przyjemnością uczestniczyłem w JobSpot w 2013 roku. Impreza została profesjonalnie zorganizowana – podkreśla Grzegorz Turniak, założyciel firmy BNI Polska. – Pozytywnie zaskoczyło mnie ogromne zainteresowanie i entuzjazm studentów tej międzynarodowej uczelni. Chętnie wezmę udział w tegorocznej edycji JobSpot i polecę ją wystawcom i pracodawcom.

Targi JobSpot odbywają się w ramach projektu Akademii Finansów i Biznesu Vistula Cooperative-Education, którego celem jest tworzenie i umacnianie współpracy edukacji z otoczeniem biznesowym.

Podobne wydarzenia

Absolvent Talent Days Kraków
Kraków 20 marca
20 marca Kraków
Ogranizator Absolvent.pl
XX Inżynierskie Targi Pracy
Kraków 21 marca
21 marca Kraków
Ogranizator Stowarzyszenie Studentów BEST AGH Kraków